«
  1. Ana sayfa
  2. Krediler
  3. Halkbank 80. Kuruluş Yıldönümü Kredisi

Halkbank 80. Kuruluş Yıldönümü Kredisi

Halkbank 80. Kuruluş Yıldönümü Kredisi

Kolay ve ucuz kredi olanağını sunma amacı ile kurulan Halkbank, 80. yılını kutluyor. Kuruluş yıldönümüne özel olarak 80.000 Lira’ya kadar yükselen tutardaki krediyi kullanıma sunmaktadır. Kuruluş yıldönümlerine özel olacak şekilde kredi olanağını beraberinde getiren bankalardan biri konumunda bulunan Halkbank, nakdi ihtiyaç sahiplerinin de rahat nefes almasını sağlayan özelliğiyle ön plandadır. 2018 yılında kutladığı 80. kuruluş yıldönümü için, % 1,18 faiz oranı ile birlikte krediyi kullanıcılara sunmaktadır. Halkın her türlü ihtiyaçlarını karşılayabilme hedefi ile kurulmuş olması sayesinde, hedefine uygun olarak düşük faiz oranına sahip yüksek tutarlı krediyi beraberinde getirmektedir.  ile sunulan vade oranı 48 aya kadar uzayabilmektedir. Belirlenen limitler içerisinde krediden yararlanabilecek olan müşteriler, uzun vadeli yüksek kredi tutarı sayesinde ödeme kolaylığına da sahip olurlar. Kuruluş yıldönümüne özel olarak sağlanan kredi olanağı sayesinde, herkes için avantajlı şartlardan oluşan kredi sağlanır.

?

Halkbank 80. Kuruluş Yıldönümü Kredisi’ne başvuru yapmak isteyenler; Halkbank internet şubesi, SMS  ya da Halkbank Dialog kanallarını tercih edebilirler. Kredi başvurusunun ön başvuru sürecinde, gelir bilgisi ve talep edilen kredi tutarı istenirken; ön onay değerlendirmesinden olumlu sonuç alanlar, ön onayın ardından gerekli işlemleri şubeden tamamlayabilirler. Halkbank 80. Kuruluş Yıldönümü Kredisi kampanyası, her harcama için kullanılabilir olması sayesinde nakit ihtiyaçlarının tamamına yönelik olarak avantajlı çözüm olanağını da sağlar.

?

Özel kampanya kapsamında, Halkbank’ın hem kuruluşunu kutladığı hem de müşterilerine farklı bir krediyi sunduğu seçenek ile faiz oranları değişkenlik gösterecek şekilde belirlenmiş durumdadır.

Halkbank 80. Kuruluş Yıldönümü Kredisi;

  • 15.000 TL’ye kadar aylık % 1,18 faiz oranı,
  • 15.000 TL-80.000 TL’ye kadar ise % 1,23 faiz oranıyla alınabilir.

48 aya kadar vade ile sunulan kredi aylık faiz oranlarında, geri ödeme planlaması bireysel olarak gerçekleştirilir. Halkbank 80. Kuruluş Yıldönümü Kredisi, başvuru süresinin ardından işleme alınır. Kredi için talep edilen tutara bağlı olarak, gelir durumu; talep edilen tutarı karşılar seviyede olan çalışan durumda olanlara sağlanır. Halkbank kampanyası olarak hazırlanan 80. Kuruluş Yıldönümü Kredisi, sadece bireysel kredi olarak talep edilebilir.

- Bir önceki yazımız olan Kredi Puanı Olmayanlar Ne Yapmalı? başlıklı makalemizde Kredi Puanı Olmayanlar Kredi Çekebilirler mi?, Kredi puanına sahip olmadan kredi çekmek ve Nasıl Kredi Puanına Sahip Olurlar? hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

Furkan Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *