«
  1. Ana sayfa
  2. Krediler
  3. GELİR BELGESİZ VE TEMİNATSIZ KREDİ ALINIR MI?

GELİR BELGESİZ VE TEMİNATSIZ KREDİ ALINIR MI?

GELİR BELGESİZ VE TEMİNATSIZ KREDİ ALINIR MI?

GELİR BELGESİZ VE TEMİNATSIZ KREDİ ALINIR MI?

Ekonomik zorluklar, her geçen gün bizi maddi çıkmazlara sokuyor. Eskiden eşya alırken, mağazaların taksit hesaplarını, bakkaldan alışveriş yaparken de veresiye defterlerini kullanıyorduk. Artık bunların yerini kartları ve bireysel krediler aldı. Dolayısıyla yolumuz bankalara düştü. Bankalar ise kendi sermayelerini korumak zorundalar. Bunu için müşterilerinden gelir belgesi, vergi belgesi ya da tapu gibi evraklar istemektedirler. Peki gelir belgesiz ve alınır mı ? Bunun için bir kaç seçenek var. Bunlardan biri  dır.

BURGAN BANK

Burgan Bank 1977 yılında kuruldu. Kuveyt’ in en büyük ikinci bankasıdır. 2013 yılından beri ülkemizde ticari ve bireysel bankacılık yapmaktadır. Yılların bankacılık deneyimini internet ortamında da sürdüren Burga Bank, şubeye gitmeden bütün bankacılık işlemlerinizi web üzerinden gerçekleştiriyor.

BURGAN BANK’ DAN NASIL KREDİ ÇEKİLİR?

GELİR BELGESİZ VE TEMİNATSIZ KREDİ ALINIR MI?
Burgan Bank Kredi Başvuru

Hiçbir belge hazırlamadan “https://www.burgan.com.tr/jetkredi/basvuru-giris”  linkine tıklayaparak ;

  1. T.C. Kimlik numaranızı girin.
  2. Cep telefon numaranızı başında sıfır olmadan girin.
  3. Yanda görülen doğrulama kodunu girin.
  4. “Hemen Başvur” butonuna basın.

Başvurunuz değerlendirildikten sonra, özel olarak görevlendirilmiş kuryeler adresinize gelerek gerekli imzaları alır. Sözleşme imzalandıktan en geç 24 saat içinde krediniz onaylanıp adınıza açılan banka hesap numarasına yatırılır.

Gelir belgesiz ve teminatsız kredi tutarı hesabınıza yatırılıyor.

Burgan Bank, internet üzerinden kredi almanın en kolay ve en hızlı seçeneklerinden birisidir. Başvuru yaptıktan sonra banka yetkilileri sizi evinizde ziyaret edip sözleşmeyi imzalatıyor. Gelir belgesi gibi dökümanlar istenmiyor, kredi tutarı hesabınıza yatıyor. İşlemleri web üzerinden başlatıp, evinizde bitiriyorsunuz. Şube kullanmadığınız için her hangi bir masraf ödemiyorsunuz. Size özel uygun faiz oranlarından da faydalanabiliyorsunuz.

NE KADAR KREDİ ÇEKEBİLİRİM?

Burgan Banktan, en fazla 20 bin TL kredi çekip, 48 ayda ödemeniz gerekiyor.

ONAYLANAN KREDİDEN NE KADAR KESİNTİ OLUR?

Dosya masrafı ya da buna benzer masraflar olmadığından dolayı, adınıza çıkan kredinin tamamı net olarak hesabınıza yatar.

BURGAN BANK GÜVENİLİR Mİ?

Burgan Bank’ ın faaliyetleri, Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu ve Türkiye Bankalar Birliği tarafından takip edilmektedir.

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu resmi web sitesine girerek tablodan Burgan Bank ile ilgili verileri görebilirsiniz.

GELİR BELGESİZ VE TEMİNATSIZ KREDİ ALINIR MI?
Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu Burgan Bank

Türkiye Bankalar Birliği sitesinden de Burgan Bank’ ın kayıt bilgilerini görebilirsiniz.

GELİR BELGESİZ VE TEMİNATSIZ KREDİ ALINIR MI?
Türkiye Bankalar Birliği Burgan Bank

- Bir önceki yazımız olan MİKRO KREDİ NEDİR NASIL KULLANILIR? başlıklı makalemizde Mikro, Mikro finans ve MİKRO KREDİ hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

Furkan Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *