«
  1. Ana sayfa
  2. Bankacılık
  3. Gelir Belgesiz Maaş Bordrosuz Kredi Kartı Başvurusu

Gelir Belgesiz Maaş Bordrosuz Kredi Kartı Başvurusu

Gelir Belgesiz Maaş Bordrosuz Kredi Kartı Başvurusu

21.yüzyılda artık bankalar aracılığı ile kredi kartı kullanımı ilerledi. Kredi kartı almak eskisi kadar zor değil. Fakat kredi kartı kullanımı o kadar çoğaldı ki insanların çoğu yaptıkları alışveriş ödemelerini yapamaz hale geldi. Ödeme yapamadıkları içinde faiz işledi ve borç daha da büyüdü iş içinden çıkılmaz hale geldi. Ve çoğu kişinin kartı kapatılarak kara listeye eklendi fakat bazı ihtiyaçları karşılamak için bütçemiz yetmediğinde taksitlendirme yapmak isteriz. İşte bu durumda da kredi kartına ihtiyaç duyarız. Çünkü artım çoğu alışveriş mağazası ya peşin satış yapmakta ya da taksitlendirme olayını sadece kredi kartına yapmakta.

İşte hal böyle iken kredi kartı almak kaçınılmaz oluyor. Kredi kartlarının bize verdiği bonus, chip para, gibi hediyeleri de kart kullanımını daha da cazip hale getiriyor. Kredi kartı almak istiyorsunuz fakat geliriniz yok bu yüzden nasıl kart alabileceğinizi bilmiyorsunuz. Bu durumlar için büyük bankalar bir araya gelerek bir kurum kurdular. Sizin bankacılık işlemleri ile ilgili şimdiye kadar ne yaptığınızı inceleyip bankalara bildiriyorlar. Bir nevi sicil araştırması yapıyorlar. Eğer kredi sicilinizde kötü bir durum yok ise yani kredi ödemesi geciktirme ya da daha önce kredi kartı kullanımın da ödememe ya da kefil olup kefil olduğunuz kişinin ödeme yapmaması gibi durumlar yaşamadıysanız kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz.

Gelir Belgesiz Maaş Bordrosuz Kredi Kartı Başvurusu
kredi kartı almak

Başvurusu

Bankalardan birine giderek kredi kartı başvurusu evrakı doldurup teslim etmeniz gerekmektedir. Evrakı teslim ettikten sonra biraz sabırlı olup birkaç gün beklemeniz gerekmektedir. Gelir belgeniz olmadığı için endişe duyabilirsiniz. Fakat korkmayın. Çünkü çoğu banka kredi vermek için gelir belgesi, kefil gibi bazı şartlar ister. Ama kredi kartı verirken çoğu banka bu şartları istemez. Bu yüzdende rahatça kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Hatta öğrenciler için özel limitli kredi kartları bulunmaktadır. Çoğu özel bankanın kart başvuru listesi şu şekilde.

  • Garanti Bankası: 10 adet bonus kredi kartı özel masrafsız kredi kartı almak olanağı tanıyor. Linke girerek anında kart başvurusu yapabilirsiniz.
  • Akbank: Akbank axes kredi kartı, Wings ve free kredi kartları. İnternet sitesi üzerinden hızlıca başvuru yapabilirsiniz.
  • Qnb Finans bank: Qnb Finans bank kredi kartı. İnternet sitesinden sadece TC Kimlik numaranız ile kart başvurusu yapabilirsiniz.
  • Yapı Kredi: Yapı Kredi Word, Word taksitçi, Gold kredi kartı internet sitesi üzerinden 6 adımda kart başvuru işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
  • Denizbank: Masrafsız kredi kartı başvusunu internet sitesi üzerinden yapabilirsiniz.13 adet kredi kartı seçeneği bulunmaktadır. 190 TL değerinde de bonus hediyesi seçeneği ile daha da cazip bir durum oluşturuyor. Bu bankada da internet sitesi adresi üzerinden rahatça başvuru yapabilirsiniz.

Masrafsız Kredi Kartı Başvurusu

Birçok alışverişimizi peşin yapamadığımız için bankaların bizler için hazırladığı özel kredi kartlarından kullanmaktayız. Bu kartlar sayesinde taksit seçeneğini de kullanarak rahat alışveriş imkânı bulmaktayız. Fakat bu alışverişleri yaparken vade farkı, kart komisyonu, alışveriş faizi gibi fazladan para ödemekteyiz. Alışverişi kolay hale getirelim derken fazla para ödeyebilmekteyiz. Ve birçok kartın yıllık kart aidatı bulunmaktadır. Kredi kartı almak eskisi kadar zor olmamakla beraber birçok fazladan para ve faiz ödediğimiz aslında cüzdanımızı ağırlaştıran kart haline geldi. Fakat bazı bankalar bu durumu yayamamamız için kart aidat ücreti olmayan özel kredi kartı alma imkanları sunmakta. Siz de bu bankaların seçeneklerini takip ederek masrafsız kredi kartı alabilirsiniz. Özellikle maaş alanlar için kendi bankaları bu imkanı tanımakta.

 

- Bir önceki yazımız olan Garanti Bankası Kredi Kartı Başvurusu başlıklı makalemizde bonus kredi kartı ve garanti kredi kartı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

Furkan Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *