«
  1. Ana sayfa
  2. Bankacılık
  3. Geleceğe Yatırım Fırsatı Halkbank Emeklilik Sistemi

Geleceğe Yatırım Fırsatı Halkbank Emeklilik Sistemi

Geleceğe Yatırım Fırsatı Halkbank Emeklilik Sistemi

Bugün sağlıklı bir bedene sahip iken ve gücünüz varsa yaptığınız yatırım ile yaşlanınca rahat bir hayat sürebilmek için emeklilik imkanınızın olması gerekir. Devletin sunduğu emeklilik fırsatında her ay maaşınızdan sizin için SGK kurumuna yatırım yapılarak belli yaş ve şartlarda her ay emeklilik maaşı almanız sağlanır. Günümüz yaşam şartlarının gittikçe ağırlaşması ile tek bir emeklilik maaşı geleceğimizi tam olarak garanti altına alamamaktadır. Özellikle de çocuklarınız varsa emekli olduğunuzda devletin ödediği emekli maaşı ile geçinebilmeniz oldukça zordur. Peki, ne yapmak gerekir ki yaşlılık sürecinde rahat bir hayat sürebilirsiniz. Halkbank geleceğinizi garanti altına almak ve çalışamadığınız zamanlarda sıkıntısız bir yaşam sürdürebilmeniz için Halkbank emeklilik sistemini sunuyor. Bu sistemde her ay ödediğiniz belli miktardaki aidatlar sizin seçiminizle en uygun fonlarda değerlendirilerek ileride size büyük bir birikim olarak geri dönmektedir.

Halkbank emeklilik sisteminde 10 yıl boyunca ödeme yaparak kalmışsanız ve 56 yaşınıza gelmişseniz sistemde biriken paranızı ister toplu olarak çekebilir isterseniz maaş olarak her ay düzenli olarak alabilirsiniz. 1 Ocak 2013 tarihinde yürürlüğe giren bir uygulama ile Halkbank emekliliğe yatırdığınız paranın %25 ‘ini devlet sizin için paranıza eklemektedir. Devlet destekli bu uygulama ile paranız daha çok para kazanarak size bir gelecek güvencesi olarak geri dönmektedir.

Geleceğe Yatırım Fırsatı Halkbank Emeklilik Sistemi
Halkbank emeklilik

Halkbank Emeklilik Kredisi

Halkbank emekliler için özel kredi sistemleri emekli vatandaşlara yardımcı olmak için özel bir sistem oluşmuştur. Sadece emeklilere özel hazırladığı kredi paketleri ile masrafsız ve ödeme kolaylığı ile 50.000 TL’ ye kadar kredi imkânı sunmaktadır. Gülen emekli kredisi, mutlu emekli kredisi, emekli mini kredi gibi farklı kredi paketleri sunan Halkbank emeklilere daha konforlu bir yaşam için gereken yardımı göstermektedir. Emekli iseniz ve kredi ihtiyacınız varsa Halkbank kredileri hem düşük faizli, hem masrafsız hem de uzun vadeli olup ödeme kolaylıkları ile ihtiyacınızı giderecek gerekli parayı size sunan bir hizmet vermektedir. Emekli bir insan olarak Halkbank emeklilik kredisi için başvuru yaptığınızda özel imkânlardan yararlanacağınız için uzun evrak işleriyle uğraşmadan yalnızca sigorta ödeyerek masrafsız kredi çekebilirsiniz.

Halkbank Emeklilik Promosyonu

Halkbank 1 Mart 2017 tarihi itibari ile emeklilik promosyon ödemeleri yapmaya başlamıştır. Halkbank emeklilik promosyonu alabilmeniz için 3 yıl emekli maaşınızı Halkbank aracılığıyla alacağınıza dair taahhüt vermeniz yeterli olacaktır. Maaşınızı Halkbank’tan alabilmek için TC kimlik numaranız ile bir Halkbank şubesine gidebilir, E- Devlet şifreniz ile internet üzerinden yapabilir ya da SGK kurumuna dilekçe ile maaşınızı Halkbank’tan almak istediğinizi bildirebilirsiniz. Bu yöntemlerden biri ile Halkbank şubesine emekli maaşınızı taşıdıktan sonra bankamıza taahhüt verip maaş tutarınıza orantılı olarak promosyon ücretinizi bankamızdan alabilirsiniz. 1000 TL’nin altında emekli maaşı alanlara 300 TL, 1000 TL ile 2000 TL arasında emekli maaşı alanlara 375 TL, 2000 TL’nin üzerinde emekli maaşı alanlara 450 TL promosyon ücreti Halkbank tarafından ödenmektedir.

Promosyon ödemesine ilişkin başvurunuzu Halkbank şubelerinden, Halkbank internet şubesinden ya da Halkbank ATM’ den yapabilirsiniz. Halkbank emeklilik promosyon ödemeleri uzun süre beklemeden kısa sürede hesabınıza yatırılmaktadır. Eğer araştırdıysanız diğer bankalarda otomatik ödeme talimatı veya bankadan kredi kartı almanız gibi zorlayıcı şartlar var iken Halkbank yalnızca maaşınızı Halkbank’tan alma şartı ile promosyon ödemenizi anında yapmaktadır. Emeklilere sunduğu seçkin hizmetler ile Halkbank halkın bankası olma ayrıcalığını göstermiştir. Bireysel emeklilik olsun, emeklilik kredi imkanları olsun, emeklilik promosyon ödemeleri olsun tamamen emeklinin işini kolaylaştırmaya yönelik uygulamalardır. Mutlu bir emeklilik için Halkbank’tan faydalanabilirsiniz.

 

- Bir önceki yazımız olan Garanti Bankası Kredi Kartı Başvurusu başlıklı makalemizde bonus kredi kartı ve garanti kredi kartı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

Furkan Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *