«
  1. Ana sayfa
  2. Krediler
  3. Garanti SMS Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Garanti SMS Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Garanti SMS Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

nasıl yapılır noktasında kafanızda soru işaretleri varsa bu konuda bilgi alabilmek için en iyi yerdesiniz diyebilirim. Kredi başvuruları hakkında detaylı bir araştırma yaparak siz değerli okurlarımıza bilgi sunuyoruz. Bu kapsamda Garanti sms kredi için de yine bir araştırma yaptık. ve daha fazla detay için içeriğimizi okumaya devam ediniz!

Bankalar ne yazık ki kredi vermek için can atıyor! Bu konuda vatandaşın son hızla üzerine binen ihtiyaçlar ve hayatın gerekleri nedeniyle maalesef krediler ilk çare olarak görülüyor. Peki bu kredilerin kolay bir alım yolu yok mu? Elbette var: Garanti sms kredi tam olarak bunu sağlamak amacıyla sizlere sunulan bir hizmet.

Garanti SMS Kredi Numarası

Garanti sms kredi numarası nedir? Bu soru yıllarca ekranları süsleyen reklamlara rağmen bilinmemektedir. Bu numara 3390’ dır. Bu numara aracılığıyla yapılan başvurular sonuca kavuşmakla birlikte ön onay alma hakkı kazanmaktadır.

Bu başvuruda bankanın ekstra bir talebi bulunmamaktadır. Banka sadece bir adet SMS göndermenizi talep etmektedir. Sonrasında gerekli değerlendirmeler yapılarak tarafınıza gerek telefon gerekse de SMS ile dönüş yapılacaktır. Bu değerlendirmeler; geçmişteki ekonomik durumunuzun, banklarla olan geçmiş yaşantılarınızın ve kredi notunuzun değerlendirilmesini kapsamaktadır. Garanti sms kredi başvurusu nasıl yapılır sorusuna cevap verelim.

Garanti SMS Kredi Başvurusu

Garanti sms kredi başvuru sürecinde yapmanız gereken oldukça kolay bir işlem. Bu işlemi yaptıktan sonra yukarıda da açıklandığı üzere tarafınıza banka yetkilileri aracılığıyla detaylı bir dönüş yapılacaktır. Bu başvuru sonrasında başvuru sonucunun olumlu olması durumunda muhtemelen şubeye davet edileceksiniz. Şubeye gitmeden kredi almak gibi bir düşünceniz varsa bu konuda size SMS kredi yardımcı olmayacaktır.

Garanti sms kredi başvurusu yapmak için telefonunuzu SMS gönderme yolunda hazırlayın, sonrasında TC kimlik numaranızı tuşlayarak 3390 numarasına gönderin. Bu sayede başvuru sürecini yönetebilir ve ön onay için başvurunuzu yönlendirebilirsiniz. Eğer mesajı gönderdikten sonra geri dönüt olarak hata mesajı alırsanız mesajı dikkatli bir şekilde okuyunuz, mesaj içeriğinde belirtilen hatayı düzelterek yeniden 3390′ a başvuru mesajınızı gönderiniz.

- Bir önceki yazımız olan Yapı Kredi SMS Kredi Başvurusu başlıklı makalemizde SMS Kredi başvurusu, SMS Kredi Veren Bankalar ve Yapı Kredi hızlı kredi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

Furkan Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *