Ana sayfa / BANKACILIK / Garanti Pos Destek Avantajları ve Garanti Pos Destek Başvuru Yolları

Garanti Pos Destek Avantajları ve Garanti Pos Destek Başvuru Yolları

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Kredi kartlarının günümüzde her türlü alanda yoğun ve geniş bir kullanım alanı bulduğunu söylemek çok da yanlış olmayacaktır. Pek çok iş yeri, alışveriş dükkanı, market ya da ufak bakkallarda bile artık kredi kartı kullanımı oldukça yaygınlaşmış ve bunun bir sonucu olarak da POS cihazı kullanımı hayli artmıştır. Hal böyle olunca küçüklü büyüklü pek çok işletme de POS cihazı edinmek için adeta birbiriyle yarışır hale gelmiştir. Türkiye’nin önemli bankalarında Garanti Bankası’nın sunduğu Garanti POS Destek hizmeti sayesinde işletmeler gayet güvenli ve pratik bir şekilde POS cihazı edinerek hızlıca onu kullanmaya başlıyor. Üstelik Garanti’nin bu uygulamasında paranız istediğiniz an hesabınıza aktarılabiliyor.

Garanti POS Destek İçin Nasıl Başvurulur?

Bunun için öncelikle bir üye iş yeri olmanız gerekmektedir. Herhangi bir Garanti Bankası şubesine giderek bu doğrultuda bir başvuru gerçekleştirdiğiniz zaman başvurunuz işleme alınarak, Garanti POS Destek süreciniz başlatılmış olacaktır.

Garanti POS Destek Avantajları Nelerdir?

Pek çok bankanın sunduğu POS hizmetinin aksine Garanti’de yalnızca Türkiye menşeili bankalar ve finans kuruluşları değil, yurt dışı bağlantılı kart hizmetleri de geçerli olabilmektedir. Garanti POS Destek edinerek siz de American Express, MasterCard, Visa, Diners Club, Discover, CUP ve JCB logolu tüm kartları işletmenizde kullanıma açabilirsiniz. Böylece yabancı kart kullanımı esnasında herhangi bir maddi kayıp da yaşamazsınız. Bunların haricinde eğer POS ile ilgili bir sıkıntı yaşarsanız Garanti Müşteri Hizmetleri’ni arayarak 7 gün 24 saat boyunca destek alabilir ve bu sayede probleminizin çözüleceğinden emin olabilirsiniz.

Garanti POS Destek’in bir diğer avantajı ise POS ile ilgili çıkan ekstrelerinizi e-mail ya da faks yoluyla alabilir ve bu sayede ekstre takip etmenin iş yükünden de kolaylıkla kurtulabilirsiniz.

Garanti POS uygulaması sayesinde çeşitli şekillerde ek gelirler elde edebilir ve müşteri kaçırma korkunuza bir son verebilirsiniz.

www.garanti.com.tr adresine girerek online bankacılık hesabınızdan, hesabınızda biriken POS parayı görüntüleyebilir ve istediğiniz zaman bu parayı kendi hesabınıza geçirerek rahatlıkla kullanabilirsiniz. Pek çok bankanın aksine Garanti’de POS ile yapılan uygulamalarda bir sonraki ayı beklemek gibi bir zorunluluğunuz bulunmamaktadır.

- Bir önceki yazımız olan Denizbank Kredi Hesaplama Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizde Denizbank kredi hesaplaması ve Denizbank müşterileri hakkında bilgiler verilmektedir.


Benzer Yazılar

Hafta Sonu Havale Yapılır Mı?

İçindekiler1 Hafta Sonu Havale Yapılır Mı?1.1 Hafta Sonu Havale Yapılır Mı 20191.2 Hafta Sonu EFT …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir