«
  1. Ana sayfa
  2. Bankacılık
  3. Garanti Bonus Özellikleri

Garanti Bonus Özellikleri

Garanti Bonus Özellikleri

Kredi kartı kullanan ya da yeni bir kredi kartı kullanmak isteyen kişiler için çok sayıda bankanın sunduğu farklı avantajları barındıran kredi kartı seçenekleri bulunmaktadır. Türkiye’deki pek çok bankanın kredi kartı kadar Garanti Bonus kart da ilgi görmektedir. Pek çok kişinin avantajlarından faydalandığı bu kart aynı zamanda bonus biriktirmeye ve bu bonusları harcamaya da olanak sağlamaktadır.

Bonus kart, pek çok farklı özelliği ile ön plana çıkmakta ve kullanıcılara büyük faydalar sağlamaktadır. Garanti Bonus’un özellikleri ise aşağıda detaylı bir şekilde yer almaktadır.

Garanti Bankası Bonus kart seçeneği sayesinde kullanıcılar Bonus biriktirebilmektedir. Kullanıcılar harcama yaptıkça belli oranda bonus, kartlara yüklenmektedir. Bu sayede bonuslar farklı alışverişlerde kullanılabilmekte ve kullanıcılar pek çok ürünü de bedavaya getirmektedir. Her açıdan avantajlı olan bu kartın, aynı zamanda pek çok alışveriş merkezinde ve benzin istasyonunda da geçerliliği bulunmaktadır.

Garanti Bonus’un özellikleri arasında en avantajlı olan puan biriktirme seçeneği sayesinde kullanıcıların diledikleri yerde puanlarını kullanabilmeleridir.

Garanti Bonus’un özellikleri içinde ön plana çıkan bir diğer avantaj ise taksitli nakit avans imkanının bulunmasıdır. Kişiler nakit sıkıntısı çektikleri takdirde ATM’lerden, mobil bankacılıktan ya da internet bankacılığından taksitli nakit avans çekebilmektedir. Bu sayede kısa vadeli de olsa nakit ihtiyaçları karşılanabilmektedir. Nakit avans özelliği de yine Garanti Bonus’un özellikleri arasında yer almaktadır.

Garanti Bankası Bonus kartın 3 farklı kart şekli bulunmaktadır. Klasik, Gold ve Platinum ise bu kart seçenekleri arasında yer almaktadır. Bu kartların türleri ise limite göre farklılık göstermektedir. Elbette kartların aidatları da yine kartların çeşidine göre farklılık gösterebilmektedir. Bu kartlar kullanıldıkça bonus biriktirmekte ve kullanıcılara da her alışveriş ile birlikte avantaj sağlamaktadır.

Öğrencilere özel olan Bonus Genç sayesinde 25 yaşından daha küçük olan kişiler bu kartı kullanabilmekte ve gençlere özel pek çok avantajdan da faydalanabilmektedir. Bu kart hem yetişkinler hem de gençlerin kullanabileceği ve pek çok puanın biriktirilebileceği kartlar arasında yer almaktadır.

- Bir önceki yazımız olan Şekerbank Hasat Kart Ödeme Vadesi başlıklı makalemizde Şekerbank hasat kart kredi başvurusu, Şekerbank hasat kart kullanıcıları ve Şekerbank Hasat Kartı Başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

Furkan Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *