«
 1. Ana sayfa
 2. Bankacılık
 3. Garanti Bankası Ticari Kredi Kartları

Garanti Bankası Ticari Kredi Kartları

Garanti Bankası Ticari Kredi Kartları

Garanti Ticari Kart Çeşitleri

Ülkemizde kredi kartı kullanmak isteyen kişilerin büyük bir kısmının tercih etmiş olduğu Garanti Bankası, bilindiği gibi kişilerin Bonus özelliğindeki kredi kartlarından faydalanmasını sağlamaktadır. Ancak, sunulan kredi kartları sadece bireysel banka müşterileri için değil, ticari banka müşterileri için de sunulmaktadır. Ayrıca, ticari kredi kartları kullanmak isteyen kişiler için, Garanti Bankası’nın sunmuş olduğu kredi kartlarının isimleri de özellikleri de oldukça farklıdır. Buna göre, banka tarafından sunulmakta olan ve ticari banka müşterilerinin faydalanabileceği kredi kartlarını aşağıdaki gibi sıralayabiliriz.

 1. Filo Card
 2. Miles Smiles Business Card
 3. American Express Business Card
 4. Bonus Business Card
 5. Easy Card

Yukarıda belirtmiş olduğumuz kredi kartları için yalnızca ticari faaliyette bulunan ve Garanti Bankası’nda da ticari banka hesabı bulunan kişiler faydalanabilmektedir. Genel olarak baktığımız zaman, bireysel banka kredi kartları ile benzer özellikleri olduğu görülecektir. Yani, kişiler kartlarını yine harcamalarında kullanabilecek, bu harcamalardan puan kazanabilecek ve bu puanları ile de üye işyerlerinden alışverişlerini yapabilecektir. Ancak, ticari özellikte olduğundan dolayı bu kredi kartlarının büyük bir kısmının limiti yüksek olmakta, bir kısmında da limitsiz özellik olduğu bilinmektedir. Bu durum ticari kartları biraz öne çıkarmaktadır.

Garanti Ticari Kartlarla Neler Yapılır?

Garanti Bankası’nın sunduğu ticari kredi kartları ürünlerinden faydalanmak isteyen kişilerin faydalanabilecekleri özelliklerin detaylarını da şu şekilde sıralayabiliriz.

 1. Yapılan işlemlerin ertelenmesi
 2. Yapılan harcamaların tek çekim yapılmış olmasına rağmen, internet bankacılığı, mobil bankacılık, müşteri hizmetleri ya da banka şubeleri üzerinden taksitlendirilebilmesi.
 3. Ek taksit fırsatları
 4. Ekstre erteleme
 5. Ekstre borcu taksitlendirme
 6. Kredi kartı kullanılabilir limiti üzerinden nakit çekimi ya da taksitli nakit avans çekimi
 7. Kredi kartı üzerinden dilediğiniz kadar otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz.
 8. Ekstre güvence paketi hizmeti
 9. Vergi ödeme işlemleri
 10. Son ödeme tarihinin değiştirilmesi ya da uzatılması
 11. Taksitle acil para
 12. E-ekstre
 13. Kredi kartı kullanılabilir limiti üzerinden havale ya da eft
 14. Anından kredi başvurusu ve onay alınması halinde anında kullanım

Ticari kredi kartları kullanacak olan kişilere sunulan ayrıcalıklar ve Garanti Bankası kartlarını tercih etmeniz için bilmeniz gereken özellikler bu şekildedir.

- Bir önceki yazımız olan Maximum Kredi Kartı Borcu Nasıl Sorgulanır? başlıklı makalemizde ATM’lerden Maximum Kredi Kartı Borcu Sorgulama, kredi kartı borcu öğrenme ve tüm kredi kartı işleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

Furkan Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *