Ana sayfa / KREDİLER / Garanti Bankası Kurban Bayramı Kredisi Özellikleri Nelerdir?

Garanti Bankası Kurban Bayramı Kredisi Özellikleri Nelerdir?

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Garanti Bankası kurban bayramı kredisi hemen her bayram öncesinde televizyon başta olmak üzere, hemen her yayın unsurundan reklamı yapılan bir kredi türüdür. Bu sene de yaklaşan bayrama istinaden yapılan reklamlarla tekrar gündeme taşınan kurban bayramı kredisi yeniden ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere geliyor. Kredi türleri arasında dönemsel değişimlere bağlı olarak reklam gücüyle kullanıcı bulan bayram kredileri de temelde ihtiyaç kredisidir. İhtiyaç kredilerinin hemen her türlü yasal ve banka kuralları çerçevesinde özelliklerini barındıran bayram kredileri, harcama yönü sorgulanmayan ödemelerdir. Konut kredilerinde kişilerin alınan parayla bir konut satın alması şartı bulunurken bu tarz kredilerde harcama yönünde hiçbir sorun yoktur. Bu kredi özelliklerini anlatmadan evvel Garanti kurban bayramı kredisi başvurusu için kullanabileceğiniz kanallardan bahsedelim. Kısaca bu krediye Garanti resmi internet sitesinden ve 444 0 333 numarası üzerinden başvuru yapabilirsiniz.

Garanti Bankası Kurban Bayramı Kredisi Faiz Oranları Ne Durumda?

Kurban bayramında verilen krediler arasında oldukça iyi bir sıralamaya sahip olan Garanti Bankası, hak ettiği değeri hak eden bir faiz oranı sunmuş. Ancak her zaman söylediğimiz üzere en uygun faizi tek bir kaynağa bağlı kalmadan sitemizdeki diğer yazıları da okuyarak tespit edin. Maaş aldığınız banka en uygun bayram kredisi noktasında daha da yardımcı olacaktır. Garanti Bankası kurbanlık kredisi özellikleri başlıca şu şekildedir:

  • 48 aya kadar vade bulunmaktadır.
  • En az 3 ay vadeli kredi kullanılabilir.
  • %1,99 ile %2,04 aralığında faiz bulunmaktadır.
  • %5 oranında BSMV ek ücreti alınır.
  • Kredi faiz oranları taksit sayısına ve tutara göre değişkenlik göstermektedir.
  • Kredi tutarının binde 5’i ederince tahsis ücreti alınır.
  • Garanti Bankası mobil uygulamasından ve internet banka şubesinden yapılan başvurularda kredi tutarı 25.000 TL üzerinde belirlenemez. Daha üstü için şubeden başvuru yapmanız gerekmektedir.

Bu kredi bünyesinde en düşük faiz oranı %1.99 olarak sunulmaktadır. Bu faiz oranında kredi kullanmak için kişinin ilk olarak kredi notunun ve aylık gelirinin yeterli olması gerekmektedir. Bunlara ek olarak kişinin yine 50.000 TL ve üzeri tutarda kredi kullanması da şartlar arasında yer almaktadır.

Garanti Kurban Bayramı Kredisi Şubeye Gitmeden, Direkt Hesaba Yatar Mı?

Garanti bankası kurban bayramı kredisi dilediğiniz gibi tahsis seçeneğini bünyesinde barındırmaktadır. Bu krediyi uygun görülmesi durumunda direkt olarak Garanti Bankası bünyesinde yer alan hesabınıza veya kredi kartı bakiyenize alabilirsiniz. Eğer elden almak istiyorsanız, bu işlem için şubeden başvuru yapmanız gerekecektir. Direkt hesaba yatan bayram kredisi olarak adlandırılan bu kredide hesaba direkt yatmasından dolayı ekstra bir ücret uygulaması yapılmamaktadır.

Son olarak kredi kullanmanız durumunda bir üst başlıkta belirttiğimiz tüm masrafların kredi toplam tutarına dâhil olduğunu belirtelim. Yani bu süreçte cebinizden para vermeden kredi çekebilirsiniz.

- Bir önceki yazımız olan Denizbank Cep Telefonu Kredisi Nasıl alınır? başlıklı makalemizde cep telefonu kredi başvurusu, Denizbank cep telefonu kredi başvuru ve Denizbank şubesi hakkında bilgiler verilmektedir.


Benzer Yazılar

Kredi Kartını Nakde Çevirme Yöntemleri

İçindekiler1 Kredi Kartını Nakde Çevirme Yöntemleri1.1 Kredi Kartını Nakde Çevirme 20191.2 Kredi Kartını Nakde Çeviren …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir