«
  1. Ana sayfa
  2. Bankacılık
  3. Garanti Bankası Kredi Kartı Başvurusu

Garanti Bankası Kredi Kartı Başvurusu

Garanti Bankası Kredi Kartı Başvurusu

Gelişen teknoloji nedeniyle insanlar artık nakit para kullanmamaktadırlar. Kredi kartları sayesinde piyasada nakit para dolaşımı azalmıştır. Tüm alışverişlerde kredi kartı kullanılmaktadır. Kredi kartı kullanmasını bilirseniz en yakın dostunuzdan daha dosttur. Günümüzde çoğu alışverişlerde nakit kullanımı kalkmıştır. Siz nakit ödeme yapmak isteseniz bile, kabul etmemekte veya bir şekilde kart kullanmaktalar. Garanti bankasının kaliteli hizmetlerinden biri olan, garanti bankasına özel olan, kredi kartı bonus kart, sizlere çok özel ayrıcalıklar sağlamaktadır. Garanti bankasının kaliteli hizmetlerinden ve taksit ayrıcalıklarından yararlanabilmek için Garanti Bankası kredi kartı sahibi olmanız gerekmektedir.

Garanti bonus kredi kartına sahip olabilmek için, ya en yakın garanti bankası şubesine uğramanız ya da, internet üzerinden veya 444 0 333 alo garanti hattını aramanız gerekmektedir. Kullandıkça kazandıran garanti bonus kart, harcadıkça bonus kazandırıyor ve çoğu alışverişlerinizde, taksit ve indirim kazandırıyor. Garanti size neler kazandırır ve ne gibi kolaylıklar sağlar kısaca değinelim. Hiçbir ücret ödemeden, formalitesiz, sabit taksitle ödeyebileceğiniz uygun faiz oranlarıyla nakit ihtiyaçlarınızı anında karşıla bilirsiniz. Alışverişinizi kredi kartınızla peşin yapın, garanti bankası taksitlendirsin.  Garanti bonus kredi Kartınızla tüm bankamatiklerden vadesiz hesaplarınıza ulaşabilir, bonus kartınızla yaptığınız para çekme, para yatırma gibi işlemleri, rahatlıkla yapabilirsiniz.

Garanti Bankası Kredi Kartı Başvuru

Garanti Bankası kredi kartı sahibi olmak için, en kolay ve en hızlı işlemi 444 0 333 alo garanti hattını arayarak Garanti Bankası kredi kartı başvuru işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Ya da her hangi bir garanti bankası şubesine uğrayarak ve başvuru formu doldurarak, kart başvurusunda bulunabilirsiniz. Kısa zaman içinde kurye aracılığı ile ya da, kredi kartı için başvurduğunuz bankaya giderek, Garanti Bankası kredi kartına sahip olabilirsiniz. Garanti bankası bonus kartınızı aldığınızda, sizde ayrıcalıklı alışverişten yararlanmaya başlarsınız. Kredi kartına sahip olmanız için, kimliğiniz ve kredi kartı başvuru formunu doldurmanız, yeterli olacaktır. Sizde kartınıza sahip olduktan sonra Garanti bankasının size sağladığı ayrıcalıklardan yararlanmaya başlayacaksınız. İsteğinize göre çok çeşitli kredi kartı alabilirsiniz, her kredi kartının ayrı özellikleri bulunmaktadır. Özellikli kartları şöyle sıralayabiliriz. Garanti Bonus, Money Bonus, Bonus Flexi, Bonus Genç, Bonus American Express, Miles&Smiles ve American Express kredi kartı gibi kartlardır.

Garanti Bankası Kredi Kartı Başvurusu
Garanti Bankası kredi kartı

Garanti Bankası Bonus Kart Başvuru

Garanti bonus başvuru yapmak için, size en yakın Garanti bankası şubesine uğrayarak, kimliğinizle birlikte, kart başvuru formu, doldurmanız gerekmektedir. Kart başvurusu için Bireysel Müşteri hizmetleri bölümünden sıra alarak, başvuruda bulunabilirsiniz. Bireysel müşteri temsilcisi, form doldurmanıza ve başvurunuza yardımcı olacaktır. Formunuzu doldurduktan sonra kısa sürede kartınız hazırlanarak, müracaat ettiğiniz bankaya gönderilecektir. Kartınızın bankaya geldiği, size sms ile bildirildiğinde, kartınızı alarak kullanıma açtıracaksınız. Veya kartınız, kurye aracılığı ile vermiş olduğunuz adrese, bizzat size teslim edilecektir. Ancak kartınızı kullanıma açtırmak için, yine bankaya uğramanız gerekecektir. Garanti bankası Bonus Kart başvurusunu, 444 0 333 alo garanti hattını arayarak ta, kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz.

Güvenliği en üs safhalarda yer alan, Garanti bonus kartınızla, garanti bankasının sunmuş olduğu, tüm ayrıcalık ve imkanlardan yararlanma şansına sahip olacaksınız. Garanti Bankası bonus kredi kartlarınızın ekstrelerini, Ekstre Taksitlendir ürününü kullanarak, bir ay atlatıp, gelecek 3 hesap özeti döneminde, 3 eşit taksitle ödeyebilirsiniz. Nakit paraya mı ihtiyacınız var? O zaman  Garanti Bonus kartınız ile taksitli nakit avansınızı formalitesiz çekebilir, sabit taksitle ve uygun faiz oranıyla rahatça geri ödeme yapabilirsiniz. Sizde Garanti Bankasına uğrayarak kredi kartı başvurunuzu yapın. Garanti bonus kartı ayrıcalıklarından yararlanın. Yurt içi ve yurt dışında rahatlıkla kullanabileceğiniz garanti bonus kartınızla her zaman bir adım öndesiniz. Garanti bonus kartınız, güvenlik gerektiren her türlü zarar karşı sigortalıdır.

- Bir önceki yazımız olan İLK EMEKLİ MAAŞINA YAPI KREDİ'DEN 450 TL başlıklı makalemizde emekli maaşı ve emekliye bonus hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

Furkan Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *