Ana sayfa / KREDİLER / Garanti Bankası 1.000 TL Kredi Özellikleri Nelerdir?

Garanti Bankası 1.000 TL Kredi Özellikleri Nelerdir?

Garanti Bankası 1.000 TL kredi özellikleri konusunda düşük bütçeli kredi çekmek isteyen kişilere bilgi vermek istiyoruz. Garanti Bankası müşterisi olsanız da, olmasanız da bu krediden hem mobil hem de standart platformlar üzerinden kolayca faydalanabiliyorsunuz. Garanti Bankası da diğer düşük bütçeli kredi sağlayan bankalar gibi faiz oranların indirim politikasına gitmiyor. Bu nedenle, kredi başvurusu yapmadan önce aciliyet durumunuzu iyi değerlendirin. Günümüz bankacılık politikası ne yazık ki düşük tutarlı kredi çekenlerin menfaatlerini ortadan kaldırıyor. Eğer acil değilse bu gibi basit tutarlı kredileri çekmenizi önermiyoruz. Durumunuz acil ise daha önceki yazılarımızda da değindiğimiz düşük miktarlı kredi seçeneklerini inceleyebilirsiniz. Garanti Bankası bin TL kredi özellikleri için dilerseniz konuya biraz daha yakından bakalım.

[Topuk]

Garanti Bankası 1.000 TL Kredi Özellikleri

Garanti Bankası 1.000 TL kredi özellikleri için ilk olarak bilgileri verelim. Sonra da piyasada ki diğer kredi fırsatlarıyla bu durumu değerlendirelim.

  • Kredi içerisinde %2,77 faiz uygulanmaktadır.
  • %2,82 civarlarına kadar vade ile eş değer boyutta büyüyen faiz uygulaması vardır.
  • Kişi özelliklerine ve taleplerine göre faiz oranı değişkenlik gösterir.
  • En az 3 aya kadar taksit yapılabilmektedir.
  • En fazla 48 ay taksit yapılabilmektedir.
  • Binde 5 oranında, kredi tutarından tahsilat ücreti alınmaktadır.
  • Kredi bünyesinde hayat sigortası uygulamaları zorunlu tutulmaktadır.

Kredi diğer bankalar tarafından sunulan bin lira kredi fırsatlarına göre yüksek bir faiz oranına sahiptir. Neredeyse %3 oranına yaklaşan faiz oranı ve değişken faiz uygulaması diğer bankaları da araştırmanıza sebep olacaktır. Bu nedenle bin TL kredi çekmeden önce her bankayı incelemenizi öneriyoruz.

Garanti Bankası Bin TL Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Garanti bankası bin TL kredi sayesinde anlık olarak 1.000 TL tutarındaki ihtiyaçlarınızı görebilirsiniz. Garanti Bankası tarafından sunulan bu krediye başvuru yapmak için direkt şubeleri ziyaret edebilirsiniz. Eğer mobil bankacılık kullanıyorsanız, bu krediyi hemen oradan başvuru yaparak onay verilmesi durumunda hesabınıza alabilirsiniz. Kredi başvurunuzu takip etmek istiyorsanız da, 444 0 335 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Başvurularda gelir belgesi ve kimlik yeterlidir. Faizler dönemsel olarak değişiklik yaşamaktadır.

- Bir önceki yazımız olan Faturalı Hatta Kredi Çekme Dönemi Sonsuza Dek Kapandı! başlıklı makalemizde Faturalı hattın üzerine kredi, Faturaya ek kredi çekememek ve Faturaya ek kredi verenler hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılar

Kredi neden onaylanmaz

Kredi Neden Onaylanmaz? Kredi Onaylanmama Sebebi Nedir?

Bankalardan kredi almak için başvuru yapan tüketiciler çoğu zaman Kredi Neden Onaylanmaz? sorusunu gündeme getirmektedir. Aslında …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir