«
  1. Ana sayfa
  2. Bankacılık
  3. Finansbank POS Destek Başvurusu Nasıl Yapılır?

Finansbank POS Destek Başvurusu Nasıl Yapılır?

Finansbank POS Destek Başvurusu Nasıl Yapılır?

Pos cihazı kullanmak bazı zamanlarda işletmeler için gerçek bir sorun yaratıcısı haline gelebilir. POS cihazını almak için uğraşmak ayrı bir sorun, sonrasında POS’tan yapılan işlemlerin parasını istenilen zamanda alamamak bir sorun vs. gibi problemler baş gösterebiliyor. Finansbank POS Destek sisteminde ise bu tarz problemlerle karşılaşmanız pek de olası değil. Avantaj ve kampanyalarla dolu Finansbank dünyasında bir yer de işletme sahipleri düşünülerek açılmış durumda. Finansbank POS Destek sayesinde üye işleriyle yapılan anlaşmalarda özel komisyon miktarları belirlenebilir ve hatta sadece o üye işyerine göre bile bazı kampanyalar sunulabiliyor. Hal böyle olunca da pek çok işletme sahibi POS cihazlarını Finansbank’tan alarak birer Finansbank üye iş yeri haline geliyor.

Nelerdir?

Birçok fırsat ve kampanyayla dolu olan Finansbank, aynı performansı söz konusu işletmeler ve üye iş yerleri olduğunda da gösteriyor. Finansbank POS Destek üyeliklerinin avantajları saymakla bitmiyor. Bunlardan ilki, taksitlendirme ve indirim seçeneklerinin bolluğu. Finansbank, üye işyerlerine özel taksit ve indirim imkanları sunarak söz konusu işletmenin daha çok kazanmasına katkıda bulunuyor. Ayrıca, banka ya da kredi kartı kullanmak isteyen müşteriler için Finansbank, özel olarak güvenli ve kampanyalarla dolu bir alışveriş deneyimi sunar.

Finansbank POS Destek ’in iş yerleri tarafından tercih edilmesinin en önemli sebeplerinden bir tanesi elbette, iş yerlerine özel olarak sunduğu komisyon miktarları. Size özel olarak planlanan komisyon miktarıyla işlerinizi sıkıntıya sokmadan bir Finansbank POS sahibi olabilirsiniz.

Finansbank’ın avantajlarla dolu dünyasının bir diğer yansıması olan şey ise POS cihazınıza ait ekstre ve çalışma koşullarının siz istediğiniz zaman size gönderilmesidir.

POS cihazınızla ilgili bir sorun olursa ya da aklınıza herhangi bir sorun olduğu zaman Finansbank müşteri hizmetleri her daim bir telefon kadar uzağınızda olacak ve sorununuzu çözmek için bekliyor olacak.

Finansbank’ın avantajlara dolu dünyasından faydalanmak için siz de Finansbank POS Destek uygulamasına internet üzerinden ya da www.qnbfinansbank.com adresinden başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Başvurunuzun onaylanmasının ardından siz de bir Finansbank üye iş yeri haline gelerek, kazançlarınızın artmasının tadını çıkarabilirsiniz.

- Bir önceki yazımız olan Denizbank Kredi Hesaplama Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizde Denizbank kredi hesaplaması ve Denizbank müşterileri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

Furkan Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *