«
  1. Ana sayfa
  2. Krediler
  3. Finansbank Bayram Kredisi Başvurusu ve Faiz Oranları

Finansbank Bayram Kredisi Başvurusu ve Faiz Oranları

Finansbank Bayram Kredisi Başvurusu ve Faiz Oranları

Türkiye’nin en büyük bankalarından biri olan Finansbank sunmuş olduğu kredi seçenekleri ile müşterilerini de memnun etmekte ve popülerliğini bu sayede sürdürmektedir. Özellikle bayram döneminde sunduğu kampanyalar ile pek çok kişinin nakit ihtiyacı da karşılanabilmektedir. sayesinde tatil, eğitim ya da alışveriş gibi pek çok eksiğin giderilmesi de mümkün olabilmektedir.

Bayram kredisi kullanmak için krediye başvuruda bulunmak isteyen müşterilerin öncelikli olarak herhangi bir başvuru noktası seçimi yapmaları ve buradan başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Bu başvuru noktaları ise şubeler, internet bankacılığı, mobil bankacılık ya da müşteri hizmetleridir. Bu kanallar aracılığı ile başvurularını tamamlayan müşteriler kısa bir süre içinde kredi kullanımlarını gerçekleştirebilmektedir.

Finansbank bayram kredisi kullanımı sağlamak isteyen müşterilerin öncelikli olarak şubeleri değerlendirmeleri tavsiye edilmektedir. Kimlik ibrazı ile şahsen başvuru yapılması gereken Finansbank şubeleri aracılığı ile kişilerin değerlendirmeleri daha detaylı yapılmakta ve banka geçmişine göre bilgilendirme sağlanmaktadır. Gerekli görüldüğü takdirde ise müşterilerden tapu, kontrat, bordro ya da SGK dökümü gibi belgeler de talep edilebilmektedir.

Müşteriler şubelerin yanı sıra mobil bankacılık ya da internet bankacılığı aracılığı ile de başvuru yapabilmektedir. Bu kanallardan yapılan başvurular ön onaydan geçtiği takdirde sadece kimlik ibrazı ile de kullanılabilmektedir.

ve Vade Seçenekleri

Finansbank bayram kredisi seçeneklerinden faydalanmak isteyen kişiler, faiz oranlarını ve vade seçeneklerini merak etmektedir. Bayram kredisi kullanmak isteyen müşteriler % 1.33 faiz oranı ile 48 aya kadar vadeli seçeneklerden faydalanabilmektedir. Vade seçenekleri çok daha kısa tutulabileceği gibi 48 aya kadar da değerlendirilebilmektedir. 35.000 TL’ye kadar kullanılabilen bu kredi, 48 ay vadeli olarak kullanıldığı takdirde aylık ödemesi 1.049 TL tutarında olmaktadır. Kişiler bu tutarları kendi hesapları aracılığı ile transfer edebilecekleri gibi şubelere de ödeyebilmektedir. Kredinin geri ödemesi ise 50.367,21 TL tutarındadır. Müşteriler kendileri için uygun olan vade seçeneklerinden birini değerlendirerek kredi kullanımlarını sağlayabilmektedir.

Müşterilerin kredi kullanımları esnasında değerlendirmeler Merkez Bankası tarafından gerçekleştirilmektedir. Tüm değerlendirmeler sonucunda kişilerin banka sicilleri müsaade ediyor ise kredi banka tarafından kullandırılmaktadır.

- Bir önceki yazımız olan Kuveyt Türk Taşıt Kredisi Şartları ve Faiz Oranları başlıklı makalemizde Kuveyt Türk İkinci El Taşıt Kredisi ve Kuveyt Türk Taşıt Kredisi Faiz Oranları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

Furkan Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *