«
  1. Ana sayfa
  2. Bankacılık
  3. Fibabank Banka Kartı Şifresi Öğrenme

Fibabank Banka Kartı Şifresi Öğrenme

Fibabank Banka Kartı Şifresi Öğrenme

1987 senesinde kurularak çeşitli birçok alanda faaliyetler gösteren bir kuruluş olan Fiba Grup, 2010 senesine geldiğimiz zaman Fibabank bankasıyla karşımıza çıkmıştır ve Fibabank günümüze kadar ticari ve bireysel bankacılık konusunda varlığını sürdürmeye devam etmiştir. Türkiye genelinde 25’den fazla şubesi bulunan Fibabank günden güne de güçlenen bir bankadır.

Fibabank müşterileri de bankanın bu kararlı adımları sayesinde sürekli olarak artıyor. Bu nedenle ve Fibabank banka kartı kullanıcıları da artmaya başlamıştır. Bu müşteriler arasına yeni katıldıysanız ya da zaten var olan hesap şifrenizi unuttuysanız izleyebileceğiniz bazı adımlar bulunuyor.

Fibabank Banka Kartına İlk Şifrenizi Oluşturun

  • Fibabank kredi kartınızı ya da Fibabank banka kartınızı ilk defa aldıysanız ilk aşamada bir şifre oluşturmanız gerekiyor. Bu şifreyle bankacılık işlemlerinizin hemen hemen tamamını gerçekleştirecek olmanızdan dolayı nız son derece önemlidir. Yeni müşteriler ya da yeni bir Fibabank kartı sahibi olan müşteriler kartlarına şifre oluştururken birkaç yöntemden yararlanabiliyorlar.
  • İlk şifre işlemleriniz için 444 88 88 veya 0850 222 77 77 veya müşteri merkezi olan 0212 381 85 00 numaralarından Fibabank temsilcilerine ulaşabilirsiniz. Temsilciye ilk kart şifrenizi oluşturma talebinizi belirtin ve birkaç adımda pratik bir şekilde ilk kart şifrenizi sisteme tanımlayın.
  • nın da ilk şifrenizi oluşturma konusunda size yardımı olacaktır. Bunun için bankanızın resmi sayfasını ziyaret edin ve ‘Bireysel’ işlemler menüsünden şifre talebinde bulunun.

Fibabank Banka Kartı Şifrenizi Yenileyin

Fibabank kartınızın şifresini hatırlamıyorsanız yine benzer adımları izleyebilirsiniz. Telefon bankacılığına şifre yenileme talebi iletilebilir, resmi web sayfasından yeni bir şifre talebi gerçekleştirilebilir veya müşteriler Fibabank şubelerinde gişe işlemleri bölümünden yeni bir şifre oluşturma hakkına sahip olabilirler.

Fibabank müşterilerinin kartlarına şifre belirlerken müşteri temsilcileri tarafından kimlik ve kart bilgilerinin doğrulaması istenebilir. Kimlik ve kart bilgilerini Fibabank müşteri temsilcilerinden başkasına yapmamalısınız. Bu uygulamanın standart bir prosedür olduğu ve sizin güvenliğiniz için bu bilgilerin talep edildiğini unutmamalısınız. Talep edilen bilgileri doğru bir şekilde iletmeniz gereklidir. Yanlış bilgilendirmede bulunmak ise kart şifrenizi yenileme konusunda size zorluk çıkarmış olur.

- Bir önceki yazımız olan Halkbank Hesap Bakiyesi Öğrenme başlıklı makalemizde Halkbank Hesap Bakiyesi Öğrenme, İnternet Bankacılığı ile Halkbank Hesap Bakiyesi Öğrenme ve Müşteri Temsilcisine Bağlanarak Halkbank Hesap Bakiyesi Öğrenme hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

Furkan Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *