«
 1. Ana sayfa
 2. Krediler
 3. Faizsiz Beyaz Eşya Kredisi Arayanlara Koç Finans’tan Evlilik Kredisi

Faizsiz Beyaz Eşya Kredisi Arayanlara Koç Finans’tan Evlilik Kredisi

Faizsiz Beyaz Eşya Kredisi Arayanlara Koç Finans'tan Evlilik Kredisi

Beyaz eşya kredisi arayan genç çiftler için Koç Holding tarafından büyük bir kampanya sunuluyor. ile hemen her türlü ev eşyasına faizsiz kredi olanağıyla sahip olabilirsiniz. Günümüzün en büyük ihtiyaçlarından birisi olan evlilik için adım atan çiftlerin en büyük sorunları hemen herkesin bildiği üzere nakit olmaması ve eşya alamamak oluyor. Bunun yerine alternatif olarak evlilik eşyaları için kredi çeken gençler olsa da, bankaların diretme yaparak uyguladıkları yüksek faizli kredilerin altında kalıyorlar. Bunun önüne geçmek ve Arçelik ve Beko markalı ürünlerde satış zirvesi yakalamak isteyen Koç Finans, bu iki markanın ürünlerine mağazalardan kolay başvuru yapılabilen bir kredi olanağı sunuyor. fırsatı olarak bilinse dahi, bu kredi sizlerin aldığı ürünleri faizsiz olarak taksitlendirmeye yarıyor. Aksi takdirde meydana gelen taksit üzerine yansıtılmış faiz oranı hemen her bütçeyi zorlamaktadır. Bunun önüne bu şekilde geçilebilir.

Faizsiz Beyaz Eşya Kredisi Özellikleri

Faizsiz beyaz eşya kredisi altında sunulan bu kredinin ihtiyaç kredilerine benzeyen özellikleri bulunmaktadır. Bu kredinin genel olarak sıralamak gerekirse, özellikleri şu şekildedir:

 • 36 aya kadar taksit seçeneği vardır.
 • En az 3 taksit yapılmaktadır.
 • En az 500 TL değerinde kredi kullanılabilir.
 • Kişinin geliri ve kredi notu bu taksitlendirmeye uygun olmalıdır.
 • Kredi ile alınabilecek ürünler sadece Arçelik ve Beko markalı olabilmektedir.

Faizsiz beyaz eşya kredisi sayesinde yeni evlenen çiftler ve evini yenilemek isteyenler yüzde sıfır faiz oranıyla taksitli eşya alabilirler. arayanlar tarafından pek de bilinmeyen bu kredi, belli bir kredi notu üzerine verilmektedir. Kısacası ödeme gücü olmayan kişilere bu kredi verilmez.

Faizsiz Beyaz Eşya Kredisi Başvurusu ve Taksit Ödeme Noktaları

Faizsiz beyaz eşya kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız herhangi bir satıcı bayiye gitmeniz yeterli olacaktır. Sizlere bu bayi üzerinden istediğiniz ürünlere uygun sıfır faizli beyaz eşya kredisi dökümü hazırlanır ve başvuru hakkı tanınır. Bu işlemi online olarak da yapabilirsiniz. Şubeden arçelik beka eşya kredisi için başvuru yaparken yanınızda şunlar olsun:

 • Kimlik
 • İkametgâh
 • Son 3 aya ait adınıza fatura

Birçok Arçelik ve Beko mağazasından kredi kartıyla veya nakit olarak taksit ödeme işlemi yapabilirsiniz. Ayrıca İş Bankası, PTT, İNG Bank, Finansbank, Akbank, Halkbank, Denizbank,, TEB, Garanti, ve Yapı Kredi bankalarından otomatik taksit ödeme talimatı verebilirsiniz. İş Bankası, İNG Bank, Garanti ve Yapı Kredi bankalarının ayrıca şubelerinden de ödeme yapılır.

- Bir önceki yazımız olan Başvuru Sayısı Fazla Olana Kredi Veren Banka Ziraat Bankası! başlıklı makalemizde Kredi başvurularından ret almak ve Ziraat kredi şartları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

Furkan Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *