«
  1. Ana sayfa
  2. Krediler
  3. Evini Teminat Göstererek Mortgage Başvurusu Yapacaklara Tavsiyeler

Evini Teminat Göstererek Mortgage Başvurusu Yapacaklara Tavsiyeler

Evini Teminat Göstererek Mortgage Başvurusu Yapacaklara Tavsiyeler

sadece ilk defa ev sahibi olacak olanlara değil ev sahibi olan ve yeni bir ev satın almak isteyen kişilere de birbirinden farklı imkanlar sunar. Sistem kendini sadece konut kredileri ile sınırlamayarak ev sahibi olan kişilere evlerini teminat göstermeleri halinde bu sistemden yararlanabilmeleri için olanak sağlar. Ev sahibi olan bir kişinin peşinatının bulunmaması durumunda mortgage sistemi devreye girerek kredi çekmelerine yardımcı olur. Sistem bunun yanı sıra planlama işlemini müşteri üzerinden gerçekleştireceği için avantajlı ödemelerin kullanılmasını sağlar. İşte, yapacaklara tavsiyeler!

Evini Teminat Gösterene Mortgage Kredisi

Kişisel ihtiyaçlar için kullanılabilecek ve en fazla 36 ay süre ile vadelendirilebilecek olan bu mortgage yönteminde uygun faizler ve yüksek limitler bulunur. Ödeme tutarlarının belirli bir sabitleyici arasında tutulması faiz oranının kredinin kullanıldığı anda geçerli olan oran üzerinden belirlenmesini sağlar. Evini teminat gösterene mortgage kredisinin özelliğinde bu yöntem üzerinden faiz sabitleme işlemi yapılır.

Evini Teminat Gösterene

Sahip olunan evin teminat gösterilmesi yöntemi ile ihtiyaç kredisi ürünlerinden herhangi birine başvuru yapılabilir. Alınan kredilerin parçalara bölünmesi yöntemiyle sunulan hazır mortgage kredisi de bu ürünlerden biridir. Hazır mortgage kredisinde değişken ya da sabit faiz oranları tercih edilebilir. Bu sistem içerisinde evin belirlenmiş ekspertiz değerinin maksimum %50 oranında kredi alım imkanı bulunur. Faiz oranlarının sabitlenmesi hazır mortgage kredisi açısından oldukça önemli olmakla birlikte bireylere vade süresi boyunca ödeme planı yapabilmeleri açısından yardımcı olur.

Evini Teminat Göstererek Mortgage Başvurusu

Bu yöntem mortgage sistemine başvurmuş, kabul görmüş ve ödemelerini gerçekleştiren bireyler için geçerlidir. İhtiyaç kredisinde bulunmak isteyen ve mortgage kredisi ödeyen bir birey kullanmakta olduğu mortgage sistemi sebebi ile kredi limitinin kapsamı doğrultusunda ihtiyaç duyduğu kredi tutarını otomatik olarak belirleyebildiği ve belirlenmiş olan bu limit üzerinden kredi kullanabildiği bir sistemle avantaj sağlar. Otomatik hazır mortgage kredisinin sunduğu imkanlar bireye dilediği zaman kredi kullanabilme özgürlüğünü sunar. Bireyin aylık gelirinin belirli bir düzende olması ve yıl içerisinde değişmemesi sonucunda sabit faizli mortgage sisteminden yararlanması mümkündür.

- Bir önceki yazımız olan Kredi Puanı Olmayanlar Ne Yapmalı? başlıklı makalemizde Kredi Puanı Olmayanlar Kredi Çekebilirler mi?, Kredi puanına sahip olmadan kredi çekmek ve Nasıl Kredi Puanına Sahip Olurlar? hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

Furkan Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *