«
  1. Ana sayfa
  2. Krediler
  3. Esnafa Kredi Özellikleri En Hızlısı Denizbank!

Esnafa Kredi Özellikleri En Hızlısı Denizbank!

Esnafa Kredi Özellikleri En Hızlısı Denizbank!

Esnafa Kredi Veren Bankaların En Hızlısı Denizbank!

Esnafa kredi özellikleri konusunda bilgi arayan okurlarımız için oldukça verimli bir kredi tespit ettik. Denizbank tarafından lanse edilip, sadece esnaflara sağlanan bu kredi olanağı sayesinde tüm esnafların temel kredi ihtiyacı geride kalacak. Kredi çekmek isteyen bir esnaf, tahmin ediyoruz ki acil bir durum içerisindedir. Bu nedenle kredi neticesinin hızlıca belli olması ve esnaıfn eline ödemelerini yapmak için para geçmesi gerekir. Bunu tam anlamıyla sağlayan Denizbank, esnafa kredi için birçok farklı olanak sunuyor. Esnafa en hızlı kredi sloganıyla verilen kredinin başvuru neticesi 5 dakika içerisinde gönderilen SMS ile belli oluyor. Bu sayede kredi de esnafın eline çok hızlı bir şekilde ulaşıyor. Esnafa verilen bu kredinin genel özelliklerini aşağıda anlattık.

Esnafa Kredi Özellikleri Denizbank’tan Geliyor!

Esnafa kredi özellikleri konusunda belli başlı maddeleri sizlere aşağıda sunduk. Bu krediye nasıl başvuru yapacağınızı da bir alt başlığımızda detaylıca anlattık.

  • 36 aya kadar taksit olanağı
  • Sabit taksilik kullanım hakkı
  • Artan azalan taksitle kullanım hakkı
  • 000 TL limitle harcama olanağı
  • Bu işletme kart olanağı olarak da devamlı kredi şeklinde kullanılabilir.
  • Bu kredi hakkı sadece esnaflara özel olarak verilmektedir.
  • Bu krediden sanatkarlar da fayda sağlayabilir.

konusunda müşterinin taleplerine göre değişken bir yol izlenmektedir. Bu nedenle en doğru bilgiye, kişisel verilerinize bağlı kalarak ulaşmak için en yakın Denizbank şubesine gitmenizi öneriyoruz. Orada her türlü bilgiyi alabilir ayrıca başvuru da yapabilirsiniz.

Nasıl Yapılır?

Esnafa kredi başvurusu için birçok farklı yolu kullanabilirsiniz. Bu yollardan ilki bankaya SMS oluyla ulaşmaktır. ESNAF yazıp boşluk bıraktıktan sonra ticari kişinin kimlik numarasını 3280’e göndermesi yeterlidir. Bu sayede kredi ön onay başvurunuz alınır ve banka tarafından size maksimum 5 dakika içerisinde geri dönüş sağlanır. Bunlara ek olarak internet ve mobil bankacılık alanları da başvuru yapabileceğiniz yerlerdir. Son olarak tüm Denizbank şubeleri de başvuru olanağı sunmaktadır. Ayrıca detaylı bilgi sahibi olmak için de şubeleri ziyaret edebilirsiniz.

- Bir önceki yazımız olan Yasa Dışı Yollarla Konut Kredisi Devretme Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizde konut kredisi devri ve konut kredisini başkasına devretme hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

Furkan Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *