«
  1. Ana sayfa
  2. Bankacılık
  3. Enpara Kredi Kartı Özellikleri Avantajları

Enpara Kredi Kartı Özellikleri Avantajları

Enpara Kredi Kartı Özellikleri Avantajları

QNB Finansbank çatısı altında kurulan Enpara.com, dijital bankacılık anlayışının ilk temsilcilerinden biridir. Masrafsız olarak işlem yapabilmeyi müşterilerine sunuyor olmasının yanı sıra müşterilerin hızlı şekilde bankacılık işlemlerini gerçekleştirebilmesini sağlar. Enpara, sunduğu kredi kartı ile beraber müşterilerine avantajlı kullanım kolaylığını sunma amacıyla hareket eden bankalar arasında yer alır. Peki, Enpara kredi kartı özellikleri nelerdir?

Enpara Kredi Kartının Özellikleri ve Avantajları Neler?

  • Enpara Kredi Kartı’nın sahip olduğu en önemli özelliklerin başında, karttan yıllık üyelik ücreti alınmaması gelir. Herhangi bir ödeme yapılması gerekliliğini ortadan kaldıran Enpara, bu avantajını belirli bir süreyle sınırlamamaktadır.
  • Kredi kartını düzenli olarak kullanan müşterilerden kart aidatı alınmadığı gibi, yılda iki kez olacak şekilde kart aidatı olarak 100 TL Enpara tarafından verilir.
  • Enpara tarafından sunulan kredi kartı; nakit avans, alışveriş ve ödeme işlemlerinin tamamında ek masrafsız olarak işlem olanağını sunar. Otomatik ödeme talimatları için de kullanılabilir.
  • Kredi kartı için sunulan limit, her müşteriye özel olacak şekilde oluşturulur. Kredi notuna etki eden tüm faktörlerin değerlendirilmesinin ardından Enpara Kredi Kartı sunulmaktadır.
  • Temassız özellikte olması sayesinde, POS cihazlarından temassız olarak alışveriş yapabilmeyi sağlar.
  • Müşteriler için sunulan en önemli avantajlardan biri, kredi kartı kullanımıyla yapılan harcamaların sonra taksitlendirilebiliyor olmasıdır. Enpara Kredi Kartı sahibi olan müşteriler, aylık olarak 1.000 TL’ye kadar 3 harcamalarını faiz veya ücret ödemeden taksitlendirebilme avantajına sahipler.
  • Enpara.com üzerinde sunulan her indirim ve kampanya fırsatlarından yararlanılabilmesi, kredi kartı müşterilerinin yapacakları harcamalar için ekonomik anlamda avantajlı olabilmelerini sağlar.

?

Enpara müşterileri cep telefonu veya internet kanalını kullanılarak hızlıca kredi kartı başvurularını gerçekleştirilebilir. Enpara müşterisi olmayanlar için müşteri hizmetleriyle iletişime geçilmesi veya internet şubesi üzerinden ön başvuru yapılabilmesi gerekmektedir. Enpara tarafından belirlenen şartlar ve yasal düzenlemelerdeki politika esasına dayanarak, kredi kartı taleplerinin olumlu ya da olumsuz cevaplanabilmeleri mümkündür. Enpara Kredi Kartı onayı alanlar için, kredi kartı 10 günlük iş süresinde verilen adrese teslim edilir. Kredi kartı teslim alınmasının ardından gerekli işlemlerin yapılarak kartın açılması sağlanır ve kullanılmaya başlanabilir. Enpara Kredi Kartı, yıl boyunca tüm avantajlardan yararlanabilme olanağını beraberinde getirmektedir.

- Bir önceki yazımız olan Şekerbank Hasat Kart Ödeme Vadesi başlıklı makalemizde Şekerbank hasat kart kredi başvurusu, Şekerbank hasat kart kullanıcıları ve Şekerbank Hasat Kartı Başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

Furkan Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *