«
  1. Ana sayfa
  2. Krediler
  3. En Uygun Kredi

En Uygun Kredi

En Uygun Kredi

Kredi almak eskiden yalnızca yüksek tutarlı harcamalar yapacağımız zaman ya da acil durumlar olduğunda başvurmakta olduğumuz yöntem iken günümüzde artık hayatımızın bir parçası haline gelmiştir. Bu sebepten ülkemizde yaşamakta olan hemen hemen herkesin en az bir kredisi bulunmaktadır. Kredisi olmayanlar ise kredi almak istemektedirler. Bu aşamada en çok dikkat edilen durum ise en uygun kredi veren bankayı bularak hizmet almaktır. Çünkü bankalar bahsi geçen bu hizmeti belli bir ödeme karşılığında yapmakta ve hepimizin de bildiği üzere söz konusu bu ödeme kredi ödemelerimize faiz olarak yansıtılmaktadır. Bu sebepten dolayı da en düşük faizle kredi veren bankaları tespit etmek son derece önemlidir.

En Uygun Kredi Veren Banka Hangisidir?

Bankaların kredi faiz oranları sabit olmayıp belli başlı değişkenlere göre artmakta ya da azalmaktadır. Bu yüzden güncel banka faiz oranlarını takip etmek son derece önemlidir. Üstelik bununla da kalmayıp alacağınız kredi türüne göre araştırma yapmak faydalı olacaktır. Daha net söylemek gerekir ise eğer ihtiyaç kredisi almak niyetinde iseniz “en uygun ihtiyaç kredisi” ya da “en uygun tüketici kredisi”, konut kredisi alacaksanız “” veya taşıt kredisi alacaksanız “” diye araştırmak mantıklı olacaktır. bu şekilde araştırmanızı yaparak en işlemini de gerçekleştirebilir ve bütçenizi de buna göre ayarlama olanağı yakalayabilirsiniz.

Bankaların Kredi Faiz Oranları

  1. : Bu alanda güncel olarak en makul faiz oranı yüzde 1.30’luk oran ile Vakıf Bankası’dır. Bu yüzden siz de Vakıf Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz.
  2. En Uygun Konut Kredisi: Bahsi geçen bu kredi hizmetinde en düşük faiz oranı yüzde 1.15 oranındadır. Bu faiz ile kredi veren bankalar ise Ziraat Bankası ve de Vakıf Bankası’dır. Adı geçen bu bankalar aracılığı ile en düşük faizli konut kredisi olanağından faydalanabilirsiniz.
  3. En Uygun Taşıt Kredisi: Sıfır ya da ikinci el fark etmeksizin araç almak isteyen herkese verilmekte olan bu kredi hizmetinde de en uygun faiz oranı yüzde 1.28 ile Vakıf Bankası’dır. Adı geçen bu yere müracaat ederek en düşük taşıt kredisi faizi ile ihtiyacınızı giderebilirsiniz.

- Bir önceki yazımız olan En Kolay Kredi Veren Bankalar başlıklı makalemizde Cazip Seçenekli Krediler, En çok tercih edilen bankalar ve En Kolay Kredi Veren Bankalar hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

Furkan Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *