«
  1. Ana sayfa
  2. Krediler
  3. En Uygun Konut Kredisi

En Uygun Konut Kredisi

En Uygun Konut Kredisi

Ev almak istisnasız olarak herkesin en önemli ihtiyacıdır. Bu yüzden de insanlar ev almak için belli başlı yöntemler kullanmakta. Bunlar arasında da en sık başvurulan yöntem konut kredileri olmaktadır. Çünkü kendi ekonomik şartları dahilinde ev alabilecek güçte olan kişilerin sayısı parmakla sayılacak kadar azdır. Ev almak için maddi desteğe ihtiyacı olan bu kişiler de çözüm yolu olarak  veren bankayı tespit edip bu yerlerden hizmet almayı tercih etmektedirler. Güncel olarak en uygun konut kredisini veren bankalar ise yazımızın devamında belirtildiği gibi olmaktadır.

En Uygun Konut Kredisi 2018

Bankaların kredi faiz oranları belli başlı durumlar dahilinde farklılık göstermektedir. Bu sebepten dolayı en uygun konut kredisi için faiz oranlarını devamlı olarak takip etmek gerekmektedir. Şu anda en düşük faiz oranları ile kredi veren bankalar ise aşağıda belirtildiği gibidir:

Faiz Oranları

Ülkemizdeki en köklü bankalar arasında yer alan Ziraat Bankası devlet bankası olduğun son derece popüler bir bankadır. Bunun yanında güncel olarak sunduğu en düşük konut kredisi faizi ile dikkatleri üzerine çekmete ve popülerliğini artırmaktadır. Ziraat Bankası güncel kredi faiz oranı yüzde 1.15 olup piyasaya göre son derece makuldür.

Faiz Oranları

Adı geçen bu banka da hali hazırda devlet bankası olduğu için son derece popüler bir yer alma özelliği taşımaktadır. Şu anda uyguladıkları konut kredisi faiz oranı ise tıpkı Ziraat Bankası gibi yüzde 1.15 oranlarında seyretmektedir.

Faiz Oranları

Bu alanda en uygun oranlar ile hizmet vermekte olan bir diğer banka ise Halk Bankası’dır. Halk Bankası konut kredisi faiz oranı yüzde 1.09 olarak tespit edilmiştir.

Faiz Oranları

ICBC Bank ülkemizde çok da bilinmemektedir. Fakat kimi zaman yaptığı kampanyalar ile oldukça uygun koşullarda kredi olanakları sunmaktadır. Şu anda da güncel konut kredisi faiz oranları yüzde 1.24 oranlarında seyretmektedir. Diğer bankalara kıyasla konut kredisi son derece avantajlı bir kredi olma özelliği taşımaktadır.

- Bir önceki yazımız olan En Kolay Kredi Veren Bankalar başlıklı makalemizde Cazip Seçenekli Krediler, En çok tercih edilen bankalar ve En Kolay Kredi Veren Bankalar hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

Furkan Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *