«
  1. Ana sayfa
  2. Bankacılık
  3. En Para Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

En Para Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

En Para Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

En Para kredi kartı başvurusu için herhangi bir şubeye veya bankaya gitmenize gerek yoktur. Ülkemizde elektronik ortamda bankacılık hizmeti sunan ilk yapılanma olan En Para, tüm bu başvuruları ve süreçleri elektronik ortamda takip etmektedir. Fiziki kartların temini ve sözleşme unsurlarının kişiye sunulması gibi aşamalarda ise En Para kişinin vereceği adrese, karar verilen tarihte elemanlarını göndermektedir. Kısacası sizlere hiçbir yük ve masraf olmadan bankacılık hizmeti sunulmaktadır. Sunulan bu hizmetin bu denli kolay olmasıyla birlikte ücretlerinin de çok cazip olması kişilerin ilgisini çekmektedir. En Para tarafından sunulan bu hizmetlerin birçoğunda diğer bankalara göre hiç ücret alınmazken, bazı hizmetlerde ise bankaların aldığı ücretlerin yanında çok daha minimal ücretler tahsil edilmektedir. diye soranlar için genel özelliklere girmeden önce öncül bir yorum yapalım. Evet, doğru ve mantıklı bir tüketici için QNB Finansbank denetiminde yer alan En Para bünyesinden kredi kartı almak mantıklı olacaktır.

Nelerdir?

  • En Para kredi kartı başvurusu sonrasında olumlu yanıt alırsanız aidat ödemez, üstüne her sene 2 kereye mahsus 100 TL tutarında geri ödeme alırsınız.
  • CardFinans için hazırlanan kampanyaların dışında bir kart uygulamasıdır.
  • Kendi internet sayfasından kampanyalara ulaşabilirsiniz.
  • Otomatik ödeme talimatı verilebilmektedir.
  • Öğrenciler de başvuru yapabilir.
  • 90 TL tutarına kadar olan uyumlu POS cihazlarında temassız ödeme yapma olanağınız bulunmaktadır.
  • Puan veya uçuş mili gibi banka puan sistemlerinden hiçbirine dahil değildir.

En Para kredi kartı oldukça tüketici dostu ve mantıklı bir araçtır. Bu kredi kartını doğru bir şekilde kullanmanız durumunda verimli bir süreci geride bırakabilirsiniz. Ayrıca bonus veya para puan gibi uygulamalarla sizleri batağa daha da çok sürüklemeden reel verilerle harcama yapmanızı sağlamaktadır.

En Para Kredi Kartı Başvurusu Nereden Yapılır?

En Para kredi kartı başvurusu için tarayıcı satırına En Para yazın ve üst sıralarda çıkan resmi En Para sitesine giriş yapın. Daha sonrasında bu ekrandan başvurular sekmesine erişerek başvurunuzu tamamlayın. Eğer daha kısa yol istiyorsanız direkt arama motorunda En Para kredi kartı başvuru aramasını yapın ve resmi sitedeki ilgili sayfaya erişim sağlayın.

- Bir önceki yazımız olan Banka Çağrı Merkezleri İstediği Zaman Arama Yapabilir Mi? başlıklı makalemizde Bankadan gelen telefonlar ve gece arayan banka hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

Furkan Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *