«
  1. Ana sayfa
  2. Krediler
  3. En Kolay Kredi Veren Bankalar

En Kolay Kredi Veren Bankalar

En Kolay Kredi Veren Bankalar

Üniversiteye yeni başlayanlar, yeni bir kursa yazılanlar, seyahate çıkmak isteyenler ya da evlenecek olan kişiler nakit ihtiyacı hissetmekte ve bu ihtiyaçlarını da bankalar aracılığı ile karşılamaktadır. Kredi ise bu noktada en çok kullanılan bankacılık ürünleri arasında yer almaktadır. Kredi almak ise çok kolay bir iş değildir; çünkü kişilerin banka geçmişleri ve ödeme durumları bu konuda büyük önem teşkil etmektedir. Kişiler de bu gibi durumlarda en ı araştırmakta ve başvuru işlemlerini de buna göre gerçekleştirmektedir. Kolay kredi veren bankaların sayısı oldukça azdır; ancak kişiler öncelikli olarak bu bankaları değerlendirme altına almaktadır. En kolay kredi veren bankalar ise aşağıda detaylı bir şekilde yer almaktadır.

Odeabank’tan Kolay Kredi

En kolay kredi veren bankalar arasında ilk sıralarda olan Odeabank, kişilerin kredilerini hızlı bir şekilde onaylamaktadır. Yeni bir banka olması da yine bu durumun nedenleri arasında yer almaktadır. Genellikle küçük meblağlara ihtiyacı olan kişiler bu bankaya başvuru yaparak kredi kullanımı sağlayabilmektedir.

Bankadan kredi kullanabilmek için ön onaylı kredi seçeneği değerlendirilebilmektedir. Bunun için ise banka şubeleri, internet bankacılığı ya da mobil bankacılık kullanılabilmektedir. Kredi sonucu ise yapılan değerlendirmelerin ardından kısa bir süre içinde kullanıcılara bildirilmektedir.

Ziraat Bankası’ndan Kolay Kredi

En kolay kredi veren bankalar arasında yer alan Ziraat Bankası, devlet bankası olsa dahi hızlı bir şekilde kredileri onaylamaktadır. Kişiler şubelerden, internetten ya da mobilden başvuru yapabilmektedir. Kredi sonuçları ise kısa bir süre içinde kullanıcılara bildirilmektedir. Maaş bordrosu dışında herhangi bir belge talebi olmayan Ziraat Bankası, sonuçları bizzat müşterilerini arayarak bildirmektedir.

Akbank’tan Kolay Kredi

Kolay kredi alınabilecek bankalar arasında Akbank da önemli bir yer tutmaktadır. Kullanıcılar şubelerden, internetten ya da mobilden kredi başvurusu yapabilmektedir. Akbank’ta bir kredi kartı ya da mevduat hesabı olan kişiler ise çok daha hızlı bir şekilde ihtiyaç kredisi çekebilmektedir. Daha önce kredisi olan ve bir kez daha kredi çekmek isteyen kişilerden ise ek gelir belgesi talep edilebilmekte ve buna göre işlem sağlanmaktadır.

- Bir önceki yazımız olan Fibabanka Krediden Cayma Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizde Fibabanka Dosya Masrafları, Fibabanka Kredi İptali ve Krediden Kaç Gün İçinde Vazgeçebilirim? hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

Furkan Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *