«
  1. Ana sayfa
  2. Bankacılık
  3. En Kolay Kredi Kartı Veren Bankalar

En Kolay Kredi Kartı Veren Bankalar

En Kolay Kredi Kartı Veren Bankalar

Günümüzde pek çok kişi kredi kartı kullanımı sağlamaktadır. Fakat kredi kartı alabilmek için de kişilerin banka geçmişlerinin düzgün olması, herhangi bir vergi borcunun bulunmaması ve trafik cezasının da olmaması gerekmektedir. Çünkü kredi kartı başvurusu yaparken tüm bu faktörler Merkez Bankası tarafından değerlendirilmekte ve kişiler bu nota göre kredi kartı alabilmektedir. Bankaların kontrol etmiş olduğu bu puana ise KKB puanı adı verilmektedir. KKB ise Kredi Kayıt Bürosu anlamına gelmektedir. En kolay kredi kartı veren bankalar aracılığı ile kişilerin kredi kartı çıkarabilmesi de mümkün olmaktadır. Bazı bankalar maaş bordrosu ya da sigorta dökümü talep ederken, bazı bankalar ise sadece kimlik karşılığı kredi kartı verebilmektedir. En kolay kredi kartı veren bankalar ise aşağıda detaylı bir şekilde yer almaktadır.

En kolay kredi kartı veren bankalar arasında Akbank, ilk sıralarda yer almaktadır. Kullanıcılardan herhangi bir belge talep etmeyen bu banka aracılığı ile kredi kartı başvurusu yapabilmek mümkün olmaktadır. Axess kredi kartı almak isteyen kişiler bankanın şubelerinden, mobil bankacılıktan ya da internet bankacılığından kredi kartı başvurusu yapabilmektedir. Aynı zamanda kredi kartı limitini de en hızlı artıran bankalar arasında yer almaktadır.

En kolay kredi kartı veren bankalar arasında yer alan Odeabank da yine kredi kartı başvurusu esnasında kart başvurusu yapan kişilerden herhangi bir belge talep etmemektedir. Kişilerin banka sicilleri göz önüne alınarak başvuru işlemi sağlanmakta ve başvuru sonucu birkaç gün içinde kişilere iletilmektedir. Basılan kartlar ise 15 gün içinde talep edilen adrese gönderilmektedir.

Kredi kartı almak isteyen kişilerin en hızlı kart alabilecekleri bankalar arasında Fibabank da yer almaktadır. Kredi kartı başvurusu yapmak isteyen kişiler bankanın şubelerinden ya da internet üzerinden kredi kartı başvurusu sağlayabilmektedir. Bu işlemlerin ardından kart başvurusu banka tarafından değerlendirmeye alınmakta ve onaylanan kartlar kısa bir süre içinde adreslere gönderilmektedir. Fibabank maaş bordrosu ya da SGK dökümü gibi belgeler talep etmemekte ve en hızlı şekilde kredi kartı vermektedir.

- Bir önceki yazımız olan Şekerbank Hasat Kart Ödeme Vadesi başlıklı makalemizde Şekerbank hasat kart kredi başvurusu, Şekerbank hasat kart kullanıcıları ve Şekerbank Hasat Kartı Başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

Furkan Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *