«
  1. Ana sayfa
  2. Bankacılık
  3. En Çok Kazandıran Kredi Kartı Hangisi?

En Çok Kazandıran Kredi Kartı Hangisi?

En Çok Kazandıran Kredi Kartı Hangisi?

Kredi kartı kullanan kişilerin büyük bir çoğunluğu, aslında günlük hayatta yüksek tutarlı alışverişin yapan ve bunu da nakit olarak yapan kişilerdir. Bu kişiler, ilk etapta bakıldığında zaten kredi kartına ihtiyaç duymamaktadır. Ancak, nakit ödeme yapmak yerine bu kişiler kredi kartlarını kullandıklarında, kredi kartları üzerinden puan kazanmakta ve bu sayede de alışverişlerini daha uygun hale getirebilmektedirler. Ancak, her kredi kartı bu konuda kişilere yardımcı olmamaktadır. Çünkü, kredi kartlarından puan kazanabilmek adına, üye işyerinin tercih edilmesi gerekmektedir. Bu da en çok kazandıran kredi kartı için kişilerin üye işyerine göre seçim yapmasını zorunlu hale getirmiştir.

En Çok Kazandıran Kredi Kartı Hangi Bankanın?

En çok kazandıran kredi kartı için inceleme yaptığımız zaman, üye işyeri sayısının çok olması ve kazandırdığı puanlara göre de ilk sıraları yer alan bankalar için şu sıralamayı yapabiliriz.

  1. QNB Finansbank Cardfinans Kredi Kartı
  2. Akbank Axess Kredi Kartı
  3. Türkiye İş Bankası Maximum Kredi Kartı

En Çok Kazandıran Yapı Kredi World Card

Şuan Türkiye standartlarında en fazla puan kazandıran banka kredi kartları için yukarıdaki sıralamayı yapabiliriz. Burada öncelikli olarak Yapı Kredi Bankası’ndan söz etmemiz gerekmektedir. Çünkü, şuan 400 binin üzerinde üye işyerleri bulunmakta ve buna ek olarak da Yapı Kredi Cüzdan mobil uygulamasını sunmaktadırlar. Bu uygulama, sıradan bir mobil uygulama değildir. Çünkü, cep telefonlarına yüklendiği zaman kişilere özel World puan avantajları ve taksit seçenekleri sunulmaktadır. Bundan dolayı da alışverişe çıkmadan önce nerede bir indirimden faydalanacağınızdan ya da nerede daha fazla taksitli alışveriş yapacağınızdan haberdar olabiliyorsunuz. Kredi kartınızı uygulamaya tanıtabildiğinizden dolayı da doğrudan size özel tekliflerden haberdar olabiliyorsunuz.

Yapı Kredi Bankası’nın sunduğu mobil uygulamada, aynı zamanda konum özelliğini aktif hale getirmeniz ile birlikte, siz yürürken mağazaların önünden geçtikçe sizlere özel bildirimler gelecek ve indirimler ile taksit seçeneklerinden haberdar olabileceksiniz.

Diğer kredi kartları da en az World özellikli kredi kartları kadar puan kazandırmaktadır. Tek dikkat etmeniz gereken, alışverişlerde üye işyerlerini tercih etmek ve yine kazanılan puanları da üye işyerlerinden harcamanızdır.

- Bir önceki yazımız olan Bonus Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizde Bonus Kart Başvuru Kriteleri, Bonus Kredi Kartı Başvurusu İçin Ne Yapmalı? ve Bonus özellikli kredi kartları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

Furkan Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *