«
  1. Ana sayfa
  2. Krediler
  3. Dosya Masrafsız Kredi Veren Bankalar 2018

Dosya Masrafsız Kredi Veren Bankalar 2018

Dosya Masrafsız Kredi Veren Bankalar 2018

Banka kanunlarında gidilen değişiklerle beraber, dosya masrafı adı altında banka müşterilerinden alınan masraflar tekrar dağıtılmaya başladı. Kredi tercihlerinden yararlanan müşteriler için, dosya masraflarının kredi kullanımının ardından ödenmesi yerine dosya masraf olmadan kredi veren bankalar için arayış söz konusudur. Dosya masrafı, alınan kararla resmi olarak kaldırılmış olsa da bazı bankalar kredi çekecek olan müşteriler için dosya masrafı çıkarmayı sürdürmektedir. Dosya masrafsız kredi veren bankalar sayesinde, kredi işlemlerinin tamamında masraf ödeme zorunluluğu ortadan kalkar. Kredi çekerken ekstra ücret ödenmesinin önüne geçen dosya masrafsız işlemler, ekonomik açıdan kayıp yaşanmadan gerekli işlemlerin tamamı gerçekleştirilebilir. Dosya masrafı olmadan kredi veren bankalar, belirli miktara kadar olan krediler için bu uygulamayı sunarlar.

Dosya Masrafı Olmadan Kredi Veren Hangi Bankalar Var?

Denizbank, kredi veren bankalar arasında sunduğu avantajlı tekliflerle beraber en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır. Dosya masrafsız Denizbank ihtiyaç kredisi sayesinde, müşteriler için dosya masrafı ödeme zorunluluğu ortadan tamamen kalkar. Denizbank müşterilerini kapsayan dosya masrafsız kredi seçeneği sayesinde avantajlı sonuçlar sağlanır. Denizbank müşterisi olanlar için 2 otomatik fatura ödeme talimatını 12 ay boyunca aktif olarak vermeleri durumunda dosya masrafı olmayan kredi seçeneklerinden yararlanabilmeleri mümkündür.

Ziraat Bankası, dosya masrafı olmayan kredi seçeneği sunan bankalar arasında yer alarak müşterilerine avantajlı teklifler sunar. 15.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi başvurularında dosya masrafsız olarak kredi olanağını beraberinde getirir. Kredinin geri ödeme süresi olarak 48 ay belirlenirken, aylık faiz oranı % 1,32 seviyesindedir. Ziraat Bankası dosya masrafı olmayan kredi seçeneğini sunarken, hayat sigortası şartına sahiptir.

Şekerbank, dosya masrafsız kredi veren bankalar arasında yer alır. Müşteri portföyü daha çok tarım emeklisi ve çiftçilerden oluşan Şekerbank, emekli müşterilerine dosya masrafı olmadan kredi ürünlerini sunmasıyla beraber ön plandadır. e-Devlet kanalını kullanarak emekli maaşı aldığı hesabı Şekerbank olarak belirleyen emekliler için dosya masrafsız ve faizsiz olarak ihtiyaç kredisi seçeneği sunulmaktadır. Dosya masrafsız kredi veren bankalardan olan Şekerbank, sunduğu avantajlı kredi seçeneği sayesinde ekonomik tasarruf elde edebilmede fark yaratır.

- Bir önceki yazımız olan En Kolay Kredi Veren Bankalar başlıklı makalemizde Cazip Seçenekli Krediler, En çok tercih edilen bankalar ve En Kolay Kredi Veren Bankalar hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

Furkan Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *