«
  1. Ana sayfa
  2. Bankacılık
  3. Denizbank Yüksek Limitli Kredi Kartı Avantajları

Denizbank Yüksek Limitli Kredi Kartı Avantajları

Denizbank Yüksek Limitli Kredi Kartı Avantajları

Konu kredi kartı olduğunda bankalar arasındaki deyim yerindeyse satış rekabeti hayli kızışır. Kredi kartı talebinde bulunan kişi doğal olarak bankaların sunmuş oldukları kampanyalar arasında en dikkat çekici olanı, en çok avantajlı olanı seçmek ister. Özellikle kredi kartı tercih edilirken faiz oranlarına bakılır. Bütün bunlar doğrultusunda kredi kartı başvurusu yapmadan önce mutlaka ilgili bankanın tüm kampanyaları, avantajları, oranları iyice incelenmelidir. Yıllık aidat sorgulanmalıdır. Artık hemen herkesin ulaşabildiği internet sayesinde bu bilgileri kazanmak mümkündür. Denizbank Kredi Kartı kampanyaları ve avantajları ile değerlendirilmeye öncelik kazanan bir banka olduğu gerçeği ortadadır. Peki bu avantajlar nelerdir?

Denizbank Kredi Kartı Denizbank Bonus özelliği taşıyan avantajları ile dönemsel değişkenlik kazandıran özel indirimleri ile güncellenir. Mesela taraftar kartı sayesinde Denizbank kredi kartı müşteri özel indirimler alır, akaryakıt sektöründe kampanyaları kullanabilir. Denizbank Bonus kredi kartı olan her kişinin avantajları yakından takip etmelerinde yarar vardır. Uygun faiz oranları ve elbette ki güncel kampanyaları ile Denizbank Kredi kartı aktif olarak kullanılmaktadır. Diğer yandan kredi kartı kullanımının birkaç tık öteye gitmesi bazı durumlarda hemen herkesin yaşadığı ödeme güçlüğü durumlarında Denizbank yine çeşitli alternatiflerle bu sıkıntılı dönemden müşterisinin en asgari şekilde etkilenmesini adeta misyon edinmiştir.

Kredi kartı Borcu Yapılandırma bu seçenekler arasında deyim yerindeyse imdat düğmesi gibidir. Bu yapılandırma ile borçlar vadelere ayrılıp uygun faiz oranları ile yapılandırılır. Yapılandırma için en yakın Denizbank şubesine gidip bir müşteri temsilcisi ile görüşmek yeterlidir. Burada önemli olan nokta yapılandırma ile ilgili talep dilekçesine sunmaktır. Banka onayından sonra borç takside bölünerek geri dönüş yapılacaktır.

Denizbank Yüksek Limitli Kredi Kartı Avantajları
Denizbank kredi kartı

Denizbank Bonus ile ekstra bonuslar kazanmak ta elinizdedir. Özel promosyonlar da buna dahil değildir. Alışveriş esnasında, seyahatte iken, fatura ödemeleri yaparken kullanılan Deniz Bonus la fırsat ve kampanyalardan yararlanılabilmektedir. Denizbank kredi kartları arasında belki de en çok dikkati çeken taraftar kartlarıdır. Takımına bağlı herkes alışverişlerinde kullanabilir. Özellikle puan biriktirme özelliğine de sahiptir.

Denizbank Kredi Kartı Başvurusu

Denizbank kredi kartı başvurusu yapmak için özellikle şubeye gidilmesine gerek yoktur. Site üzerinden online başvuru yapılabilir. Bir diğer başvuru platformu ise telefon bankacılığıdır. Denizbank’ın 444 lü telefonundan sesli yanıt sisteminin yönlendirilmesi yardımı ile kredi kartı talebi verilebilir. Denizbank müşterisi olup olmamak şart olmadan ayrıca cep telefonu kısa mesaj ile de bu işlem yapılabilmektedir. Diğer bir seçenek ise Denizbank ATM leridir. Buradaki kredi kartı başvuru ekranından kısa sürede başvuru yapılabilir.

Denizbank Kredi Kartı Taksitlendirme

Denizbank kredi kartı pek çok tüketici tarafından aktif olarak kullanılmaktadır. Ancak birden fazla karta sahip olan tüketici bazen bilinçsiz kullanıma düştüğünde finansal açıdan ciddi problemlere sebebiyet verir. Gecikmeli borç ödemeleri, ödenmeyen taksitler kredi notunda düşmelere sebebiyet verir. Ancak kredi kartı sahipleri alternatif sunulan seçeneklerle gerektiği takdirde borçlarını taksitlendirme hakkını taşımaktadır. Böylelikle borçlar düzenli ödeme seçeneğine tekrar kavuşmuş olur. Bu yapılandırma için bankanın herhangi bir şubesine gidip talebin beyan edilmesi için bir dilekçe yazılması yeterlidir. Onaylanması ile birlikte kredi kartı borcu yapılandırılır.

Denizbank Bonus kredi kartı özellikleri itibari ile birçok alışveriş merkezinde geçerli olup ister tek çekim ister taksitli alışveriş imkanı sunar. Oluşabilecek nakit sıkıntı da Denizbank Bonus kart imdada yetişir. Yine kredi kartı üzerinden aylık genel giderler başvuru doğrultusunda kolaylıkla ödenir. Denizbank kredi kartı başvurusu sonrasında 10 günlük bir zaman dilimi beklemesi vardır. Bu süre zarfında geri dönüş yapılmadığı takdirde Denizbank kredi kartı sorgulama hakkı mevcuttur. Bu da en yakın şubeye gidip bireysel müşteri hizmetlerinden sorgulama yapılabilmesidir. Aynı şekilde telefon bankacılığı ile de sorgulama yapılır. Kredi kartı talebinin sonucu hakkında bilgi sahibi istendiği dile getirilir ve sonuç öğrenilir.

 

- Bir önceki yazımız olan Garanti Bankası Kredi Kartı Başvurusu başlıklı makalemizde bonus kredi kartı ve garanti kredi kartı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

Furkan Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *