«
  1. Ana sayfa
  2. Krediler
  3. Denizbank Tarım Destek Kredileri En Uygun 3 Özel Kredi!

Denizbank Tarım Destek Kredileri En Uygun 3 Özel Kredi!

Denizbank Tarım Destek Kredileri En Uygun 3 Özel Kredi!

Denizbank tarım destek kredileri tamamen çiftçiyi desteklamak maksadıyla lanse edilen bir platformdan gelmektedir. Bu platform sayesinde tarım ile uğraşan insanların ihtiyaçkarına ulaşmaları daha kolay hale gelir. Ayrıca tarımsal yatırım yapmak isteyen insanların da ihtiyaçlarını karşılayan bu krediler, tarım ile alakalı hemen her türlü alanı kapsamaktadır. Tarimsal gelire uygun olarak birçok farklı ödeme seçeneği barındıran krediler, tarımsal uğraşların hemen her teline dokunan bir yapıya sahip. isteyenler için Denizbank tarım destek programı çatısı altında yer alan çiftçi kredilerini sizlere anlatmak istiyoruz. İşte en ilgi çeken 3 Denizbank tarım destek kredisi!

Denizbank Tarım Destek Kredilerinden Traktör Alma Kredisi!

Denizbank tarım destek kredileri arasında en çok rağbet gören kredilerden bir tanesi traktör almak için kullanılan tarımsal malzeme kredisidir. Bu kredi bünyesinde 60 aya kadar vade uygulanmaktadır. Ayrıca alınacak olan malın KDV dahil fatura bedelinin veya mal ikinci else kasko bedelinin %75’i  kredi olarak verilebilmektedir. Geriye kalan %25’lik ödeme kısmının kişi tarafından peşinen ödenmesi istenmektedir. Traktör, tarım araçları, tarım için kullanılan pulluklar ve benzeri ürünler bu kredi bünyesinde alınabilmektedir.

Denizbank Tarım Destek Kredileri İle Tarım Arazisi Almak Mümkün!

ile tarım faaliyetleri gerçekleştirmek üzere belirlediğiniz bir araziyi satın alabilirsiniz. Bu kredi de yine 60 aya kadar vade sağlamaktadır. Burada önemli olan şey alınacak olan arazi fiyatı olarak belirlenebilir. Bu kredi arazinin satış fiyatının maksimum yarısına kadar verilebilir. Geriye kalan yarımın kişi tarafından satıcıya ödenmiş olması gerekmektedir. Faiz oranları değişkenlik gösterdiği için detaylı başvuru Denizbank şubelerinden yapılmalıdır.

Denizbank Tarım Destek Kredileri Modern Tarımı Güçlendiriyor!

gibi birçok farklı alanda yapılacak olan yatırımlara yönelik olarak modern tarıma destek kredisi vermektedir. Bu kredi ile firmanın belirleyeceği ihtiyaçları yansıtan proforma faturasının maddi tutarının %75’i kredi olarak banka tarafından üreticiye verilmektedir. Yine bu kredi içinde 60 aya kadar vade olanağı sunulur.

Tüm bu krediler bireysellik arz ettiği için detaylı bilgi ve başvuru için sadece Denizbank şubeleri bulunmaktadır.

- Bir önceki yazımız olan Esnafa Kredi Özellikleri En Hızlısı Denizbank! başlıklı makalemizde Denizbank esnafa kredi, Esnaf kredisi faizi ve Esnafa kredi başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

Furkan Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *