Ana sayfa / KREDİLER / DENİZBANK SERİNLETEN KREDİ FIRSATLARI

DENİZBANK SERİNLETEN KREDİ FIRSATLARI

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

DENİZBANK SERİNLETEN KREDİ FIRSATLARI

DenizBank, Türk denizciliğine finansman desteği sağlamak üzere, 1938 yılında bir devlet bankası olarak kuruldu. 1997 yılında özelleştirilerek, Zorlu Holding yönetimine geçen DenizBank, avrupalı finans firması Dexia ile ortaklık kurarak, 6 yıl bankacılık hizmeti vermiştir. 2012 yılından beri de Rusya’nın en büyük bankası Sberbank çatısı altında hizmet vermeye devam ediyor. Temmuz 2013’te Citibank’ın bireysel bölümünü alarak, 600 binden fazla müşterisi ve çalışanını ailesi içine katmıştır. Bireysel bankacılıkta, müşterilerine ” DenizBank Serinleten Kredi Fırsatları ” sunarak hizmet vermektedir.

DENİZBANK BİREYSEL KREDİLER

İHTİYAÇ KREDİSİ

DenizBank İHTİYAÇ KREDİSİ
 • Web’de Kredi

TC Kimlik Numaranız ve cep telefonu numaranız ile kredinize başvurabilirsiniz.  İnternet bankacılığı aracılığıyla, 55 bin TL kredi limitine evraksız başvurun. 48 ay vade ile ödeyin. Onaylanan kredinizi web’den hemen kullanın yada nüfus cüzdanınızla şubelerden alın.

 • Eğitim Kredisi

60 ay vede imkanı ile özel okul, dershane, üniversite ve kurs ücretlerinizi sıkılmadan ödeyebilirsiniz.

 • Krediniz Facebook’ta
DenizBank KREDİNİZ FACEBOOK’TA

Kredi başvurunuzu Facebook’tan yapın 1,30’dan başlayan inanılmaz faiz oranlarıyla kredi kullanın.

 • Twitter’den Kredi

DenizBank bu hizmeti ile “Müşteri Deneyiminde mükemmellik” ödülü aldı. Bu yeni ürünüyle uygun faiz oranlarıyla kredi kullanmak çok kolay. Twitter’da DenizKredi sayfasını takip edin, TC Kimlik ve telefon numaralarınızı bize mesaj atın, kredinizi kullanın.

KREDİLİ MEVDUAT HESABI

Deniz Bank KREDİLİ MEVDUAT HESABI
 • Kurtaran Hesap

Elektrik, telefon, doğalgaz faturaları, eğitim giderleri, mutfak harcamaları, kira gideri derken para sıkıntısında boğulma. KURTARAN boşluk TC kimlik numaranı 3280’e gönder. Acil ihtiyaçların için kurtaran hesap kullan ister ay sonunda ister 12 taksitle geri öde.

 • Anında Para Hesabı

Hemen nakit mi lazım oldu? ANINDA boşluk TC numaranı 3280’e gönderip başvurun.

 • AçıkDeniz ATM’sinden,
 • AçıkDeniz Telefon Bankacılığı’ndan,
 • AçıkDeniz İnternet Bankacılığından
 • Tüm şubelerimizden

Kredinizi kullanın 12 aya varan taksitlerle ödeyin.

 

MORTGAGE KREDİLER

DenizBank MORTGAGE KREDİLER
 • Deniz Mortgage

Alacağınız evin değerinin yüzde 80’ine kadar, sabit faizli mortgage kredisi kullanın. 25 yıl vade ile eşit taksitler halinde geri ödemenizi yapın.

 • Kentsel Dönüşüm Anahtarı Deniz’de

Kentsel dönüşüm kredilerinden faydalanmak istiyorsanız, ücretsiz danışmanlarımızla görüşerek en uygun kredi çözümlerimizi inceleyin.

TAŞIT KREDİLERİ

DenizBank TAŞIT KREDİLERİ

Sıfır km yada ikinci el otomobil almak, DenizBank  taşıt kredileriyle daha kolay. Üstelik, hayallerinizi ertelemeyin diye 3 ay taksit erteleme seçeneğiyle.

- Bir önceki yazımız olan ODEABANK'TAN İDDİALI KREDİLER başlıklı makalemizde Bank Audi SAL, Odeabank ve Odeabank krediler hakkında bilgiler verilmektedir.


Benzer Yazılar

Kredi Notu Öğrenme

[Toplam:0    Ortalama:0/5] Bankaların kredi verirken aradığı şartların başında kredi notu gelmektedir. Kredi notu, kişinin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir