«
 1. Ana sayfa
 2. Bankacılık
 3. Denizbank POS Destek Hattı ve Denizbank Üye İşyeri Olma

Denizbank POS Destek Hattı ve Denizbank Üye İşyeri Olma

Denizbank POS Destek Hattı ve Denizbank Üye İşyeri Olma

Nakit dışı alışverişin yaygınlaştığı bugünlerde POS cihazları işletmelerin eli ayağı haline gelmiş durumda. Durum böyle iken işletme sahibi olarak kartlı işlem kabul ederek müşteri memnuniyetinizi arttırmak ve portföyünüzü geniş tutmak için bir bankanın üye işyeri olup POS cihazı kullanmalısınız. Üye işyeri olabileceğiniz bankaların arasında özel avantajları ile Denizbank dikkat çekmekte. Üstelik, Denizbank üye işyeri olabilmek için başvuru yapmak ve Denizbank POS destek hattından faydalanmak çok kolay!

Denizbank Üye İşyeri Başvurusu

Denizbank üye işyeri olmak için başvuru kanalı bankanın resmi internet sitesidir. İnternet sitesine giriş yaptıktan sonra size uygun olan POS ürününü seçmeli ve Hemen Başvur butonuna tıklamalısınız. Karşınıza gelen ekrandaki forma bilgilerinizi eksik girip göndererek başvuru işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Denizbank Üye İşyeri Olmanın Avantajları

Denizbank üye işyeri olmanın sağladığı avantajlar şöyledir:

 • JCB, Mastercard, American Express, China Union Pay ve Visa amblemli tüm kartlara hizmet ve mal satış işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.
 • Nakit ile tahsilatın risk ve zorluklarını ortadan kaldırabilirsiniz.
 • POS hareketlerinizi kolaylıkla internetten ya da üye işyeri ekstrelerinizden takip edebilirsiniz. Günlük ya da aylık bildirim talebinde bulunabilirsiniz.
 • Denizbank üye işyeri olarak Bonus program ortağı olabilirsiniz.
 • Dolar, Sterlin, Euro, Japon Yeni ve Ruble gibi para birimleri ie işlem yapabilirsiniz.
 • Kişiye özel KOBİ paketlerinden yararlanabilirsiniz.
 • En iyi mobil cüzdan uygulaması olan fastPay üye işyeri olabilirsiniz.
 • Denizbank POS destek hattından 7 gün 24 saat destek alabilirsiniz.

Denizbank POS Ürünleri

Denizbank müşterilerine özel 14 farklı POS ürünü sunmaktadır. Bu POS ürünleri: Kolay POS, Kolay POS Yazarkasa, Yazar Kasa POS, Standart POS, Mobil POS, Bonus POS, Sanal POS, Üretici POS, Toptan POS, Doktor POS, Mail Order POS, Dövizli POS, Temassız POS ve Ortak POS’tur.

Denizbank POS Destek Hattı

Tüm soru, sorun, önerileri ve şikayetleriniz için Denizbank POS destek hattı sizlerle! Bu hat ile iletişime geçerek üye işyeri olmadan önce kafanıza takılan bütün soruları sorabilir, üyeliğiniz süresince yaşadığınız sıkıntıları paylaşabilir ve POS arıza bildirimi yapabilirsiniz. 444 0 802’yi arayarak Denizbank POS destek hattına ulaşabilirsiniz.

- Bir önceki yazımız olan İş Bankası Risk Raporu Nedir? ve Hangi Bilgileri İçerir? başlıklı makalemizde İş Bankası kredi notu, İş Bankası ücretsiz kredi notu ve kredi notu sorgulama ücreti hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

Furkan Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *