«
  1. Ana sayfa
  2. Bankacılık
  3. CEPTETEB Nedir? CEPTETEB’in Avantajları Neler?

CEPTETEB Nedir? CEPTETEB’in Avantajları Neler?

CEPTETEB Nedir? CEPTETEB'in Avantajları Neler?

Türkiye’nin en köklü ve eski bankalarından biri olan TEB yani Türk Ekonomi Bankası, uzun yıllardır aynı çalışma ve başarıyla dolu bir grafik çiziyor. Gerek müşterileriyle kurduğu iletişim gerekse de teknolojiyi çok yakından takip etmesinin de bu başarılı grafikte elbette payı çok yüksek. Çeşitli kredilerle, müşteri destek hattıyla ve daha pek çok özelliğiyle TEB, günümüzde sıklıkla tercih edilen bankalar listesine ilk sıralardan giriş yapan bir banka olarak beliriyor. TEB’in teknolojiye yakinen takip etmesi ve dijitalleşme çalışmalarının son durağı ise oldu. Pek çok bankacılık işlemini ne ATM’ye ne de şubeye gitmeye gerek kalmadan halletmeye yönelik olarak geliştirilen uygulama, için oldukça kullanışlı ve pratik olmasıyla göz dolduruyor. Peki, Cepteteb nedir? tam olarak ve nasıl kullanılır?

CEPTETEB Nedir? Nasıl Kullanılır?

Çoğu zaman insanlar işlerinin ya da günlük koşuşturmacalarının etkisiyle bankalara hatta ATM’ye bile gidecek vakti bulamıyor ve bu yüzden işleri aksayabiliyor. İnsanların ne kadar yoğun bir şekilde çalıştıklarının ve bunun sebep olduğu zamansızlığın bilincinde olan TEB, CEPTETEB uygulamasını geliştirerek insanları büyük bir külfetten kurtarıyor. Peki, bu CEPTETEB nedir? CEPTETEB; havale, EFT, borç ödemesi ve hatta kredi başvurusu gibi pek çok işlem için artık banka şubesine ya da bir ATM’ye gitmeye gerek bile kalmadan halledebileceğiniz işlerinizi yapmaya yarayan, mobil telefonlara uyumlu bir uygulamadır.

CEPTETEB uygulamasını Android ya da IOS uyumlu telefonunuzdan kolaylıkla indirip istenilen bilgileri girerek siz de bu avantajlar dünyasından kolayca faydalanabilirsiniz.

CEPTETEB Avantajları Nelerdir?

CEPTETEB nedir? sorusunun bir diğer cevabı bu başlıkta yatıyor. Yalnızca bir mobil telefon uygulaması değildir CEPTETEB. TEB bankasının sunduğu pek çok fırsat ve kampanyadan da bu mobil uygulama sayesinde kolaylıkla faydalanabilirsiniz. CEPTETEB’e özel olarak belirlenen kampanyalardan, indirimlerden ve çekilişlerden kolaylıkla faydalanabilirsiniz. Üstelik bunun için tek yapmanız gereke ise uygulamayı akıllı telefonunuza indirmek.

CEPTETEB kullandığınız takdirde tüm bankacılık işlemlerinizi oturduğunuz yerden, hiç yorulmadan halledebilmeniz mümkündür. Üstelik kullanıcılarına özel olarak hizmetler sunan CEPTETEB, daha düşük faiz oranları ve daha pek çok avantajlı kampanyalardan da haberdar olmanızı ve onları kullanabilmenizi sağlar.

- Bir önceki yazımız olan Aidatsız Kredi Kartı Hangileri? Kredi Kartına Aidat Almayan Bankalar! başlıklı makalemizde Aidatsız Kredi Kartının Farkı ve kredi kartlarından aidat ücreti hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

Furkan Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *