Ana sayfa / KREDİLER / Maaşını Ziraat’ten Alanlara Özel Çalışanın Artısı İhtiyaç Kredisi

Maaşını Ziraat’ten Alanlara Özel Çalışanın Artısı İhtiyaç Kredisi

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Maaş alanlara özel ihtiyaç kredisi temelde memur kesime odaklı olarak sunulmaktadır. Çalışanın artısı ihtiyaç kredisi adı altında sunulan bu ihtiyaç kredisi tamamen tüketici hizmetine sunulmaktadır. Çalışan kişilerin, maaşlarını Ziraat Bankası bünyesinden almaları durumunda bu krediden faydalanma olanakları bulunmaktadır. Kredi ve kredi kartı borcu olmayan kişilerin bu krediden onay alma ihtimali daha fazladır. Memur veya özel sektör bünyesinde çalışan biriyseniz, bu durumda Ziraat Bankasında da maaş hesabınız bulunuyorsa bu krediyi hiç kaçırmayın deriz. Diğer ihtiyaç kredileri ile karşılaştırıldığında bu kredinin artısı daha fazla.

Ziraat Çalışanın Artısı İhtiyaç Kredisi Özellikleri Nedir?

Ziraat Bankasından maaş alanlara özel kredi olarak sunulan bu paket, temel bir ihtiyaç kredisinin hemen her özelliğini bünyesinde barındırmaktadır. Dilerseniz çalışanın artısı kredi özellikleri konusuna daha yakından göz atalım.

  • Kredi bünyesinde hayat sigortası zorunludur.
  • Kredi kullanmak isteyen kişi, maaşını Ziraat Bankasından almak yönünde taahhüt vermelidir.
  • Bu kredi bünyesinde 48 aya kadar vade uygulanmaktadır.
  • Bu kredi bünyesinde, başvuru yapan müşterinin kredi notuna göre değişkenlik göstermek üzere %1,63 oranında faiz uygulanmaktadır.

Kredi çekmek için kredi notu konusunda hiçbir sorununuz olmamalıdır. Bu noktada, kişinin kredi notu açısından sorunlu olduğu tespiti üzerine krediye onay verilmeyecektir. Bu nedenle çalışanın artısı ihtiyaç kredisi tamamen kişinin kredi notunun durumuna göre şekil almaktadır. Kişinin kredi notu yüksekse ve daha önce özellikle Ziraat Bankası bünyesinden çektiği kredilerde sorun yaşamadıysa krediye onay çıkacaktır.

Çalışanın artısı tüketici kredisi şartları arasında yer alan bir diğer madde ise banka hizmetleridir. Genel maddeler arasından ayıklayacak olursak, eğer maaş kartınız Bankkart Combo özellikli olarak gelmiyorsa bu durumda hemen bu kartı değiştirin. Bankkart Combo kullanmak çalışanın artısı ihtiyaç kredisi şartları arasında yer alıyor. Buna ek olarak herhangi bir KMH (kredili mevduat hesabı) sahibiyseniz kolayca başvurunuzu yapabilirsiniz.

Çalışanın Artısı İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nereden Yapılır?

Çalışanın artısı ihtiyaç kredisi başvuru işlemleri için en yakın Ziraat Bankası şubesine gitmeniz yeterli olacaktır. Bu krediye uzaktan başvuru yapmanız uygun değildir. Kredi notuna göre değişen faiz oranı uygulaması olduğu için ilgili şubeye giderek başvuru yapmanız uygundur.

- Bir önceki yazımız olan Denizbank Cep Telefonu Kredisi Nasıl alınır? başlıklı makalemizde cep telefonu kredi başvurusu, Denizbank cep telefonu kredi başvuru ve Denizbank şubesi hakkında bilgiler verilmektedir.


Benzer Yazılar

Kredi Kartını Nakde Çevirme Yöntemleri

İçindekiler1 Kredi Kartını Nakde Çevirme Yöntemleri1.1 Kredi Kartını Nakde Çevirme 20191.2 Kredi Kartını Nakde Çeviren …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir