«
  1. Ana sayfa
  2. Krediler
  3. Burgan Bank Kredi Kampanyaları

Burgan Bank Kredi Kampanyaları

Burgan Bank Kredi Kampanyaları

Ülkemizde hizmet veren pek çok farklı banka olmak ile beraber kimi bankalar adını duyurmakta güçlük çekmekte. Bu sebeptendir ki isim duyurmak için sık sık kampanyalar düzenlenmekte. Bunlardan biri de kampanyalarıdır. Bu kampanyalar kapsamında hemen hemen herkese uygun koşullarda hizmet verilmektedir. Eğer siz de söz konusu olan bu olanaktan faydalanmak için Burgan Bank kredi başvurusu yapmak istiyorsanız, bu konu ile alakalı gerekli tüm bilgilere yazımızın devamında ulaşabilirsiniz.

Söz konusu olan bu banka yeni müşteriler edinmek ve daha fazla kişiye hizmet edebilmek için kredi puanı düşük olanlara da hizmet vermektedir. Bu uygulama her ne kadar bahsi geçen kampanya dahilinde yapılan bir işlem olmasa da,  söz konusu durumu bilerek yapmak çok daha faydalı olacaktır. Eğer sizin de finansal siciliniz kötü ya da kredi notunuz düşük ise ilk tercih edeceğiniz banka Burgan Bank olmalıdır. “Burgan Bank kredi verir mi?” diye düşünmeden, hemen başvurunuzu yapabilirsiniz. Böylece yaşamakta olduğunuz para sıkıntısını son derece hızlı ve bir o kadar avantajlı bir şekilde çözebilirsiniz.

Burgan Bank İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Şimdi gelelim bahsi geçen ihtiyaç kredisi kampanyasının detaylarına. Hemen hemen herkese kredi vermekte olan bu bankanın yapmakta olduğu kredi kampanyası kapsamında uyguladığı faiz oranı % 1.38 ile % 1.59 aralığında farklılık göstermektedir. Bu farkı belirleyen ise ödeyeceğiniz vade süresidir. Çünkü ödemelerinizi üç ay ile kırk sekiz ay aralığında tercih ettiğiniz bir sürede gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanında alabileceğiniz en yüksek tutar ise 40 bin Türk Lirası olmaktadır.

Burgan Bank ihtiyaç kredisi hesaplama işlemi yaparak alacağınız kredinin ödemesi ile alakalı olarak mümkün olan en detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Ancak genel olarak bilgi verecek olursak;

40 bin Türk Lirası tutarında krediyi, 48 ay vade ile alacak olursanız aylık ödemeniz 1.279 Türk Lirası olacak ve toplamda da 61.429 Türk Lirası ödemeniz gerekecektir.

Bu konu ya da Burgan Bank ile alakalı merak ettiğiniz her şey için yapmanız gereken ise yedi gün yirmi dört saat hizmet vermekte olan 0 850 222 0 222 hattını aramaktır.

- Bir önceki yazımız olan Albaraka İhtiyaç Kredisi Özellikleri 2018! başlıklı makalemizde Albaraka İhtiyaç Kredisi ve Albaraka kredi başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

Furkan Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *