«
 1. Ana sayfa
 2. Krediler
 3. BORÇLARLA TEK TEK UĞRAŞMAYIN. BORÇ TRANSFER KREDİSİ KULLANIN.

BORÇLARLA TEK TEK UĞRAŞMAYIN. BORÇ TRANSFER KREDİSİ KULLANIN.

BORÇLARLA TEK TEK UĞRAŞMAYIN. BORÇ TRANSFER KREDİSİ KULLANIN.

Bu gün birkaç bankanın sunduğu ’nden bahsedeceğim. Bütün bankalar bu hizmeti vermiyor. Şuanda güncel kampanyaları olan üç bankanın kredi seçeneklerini inceleyeceğiz.

Borç Transfer Kredisi Nedir?

·          İhtiyaç Kredisi

·          Taşıt Kredisi

·          Kredi Kartı

·          Ek Hesap Borcu

Yukarıda maddeler halinde yazdığım bu kredilerin hepsi yada bazılarının ödemelerinde sıkıntıya düştüğünüzde, bankalar biri yada birkaçını kapatmak üzere kredi veriyor. Size uygun ödeme planına göre, tek borç ödeyecek finansal bir program oluşturuluyor.

Hangileri?

Güncel kampanyası olan bankalar;

1.     QNB Finansbank

2.     Şekerbank

3.     Vakıfbank

 

QNB Finansbank Borcunuzu Nasıl Transfer Edebilirsiniz?

BORÇLARLA TEK TEK UĞRAŞMAYIN. BORÇ TRANSFER KREDİSİ KULLANIN.
QNB Finansbank Borç Transfer Kredisi

QNB Finansbank size özele esnek ödeme imkanı sunuyor. Kullanılacak kredinin 48 ay vade ile geri ödenmesi gerekiyor. Yüzde 1,28 den başlayan faiz oranları ile aşağıdaki kredi borçlarını tek elden ödeyebilirsiniz.

 • İhtiyaç kredisi
 • Taşıt kredisi
 • Kredi kartı

QNB Finansbank; konut kredisi, ek hesap ve kendi kredilerinde borç kapatma kredisi vermiyor. İhtiyaç kredisi kapatmada kredinin tamamı için başvurmanız gerekiyor. Fakat kredi kartı borcu kapatmak için borcun bir kısmı için kredi başvurusunda bulunabiliyorsunuz. Krediyi kullandıktan sonra eski borçlarınızın olduğu banka yada bankalara bilgi vermeniz yeterli. Sonrası için herhangi bir EFT ödemesi yada işlem yapmanıza gerek yok.

ŞEKERBANK Borç Transfer Kredisi Ayrıntıları Nedir?

BORÇLARLA TEK TEK UĞRAŞMAYIN. BORÇ TRANSFER KREDİSİ KULLANIN.
Şekerbank Borç Transfer Kredisi

·          Bireysel Kredi

·          Kredi Kartı

·          Ek Hesap Borcu

Başka bankalardan kullandığınız bu kredi ürünleri için, Şekerbank’tan Transfer Kredisi kullanabilirsiniz. 100 bin TL ye kadar kredi kullanıp 48 ay da ödeme yapabilirsiniz.

Vadelere göre faiz oranları:

1.     3-24 Aylık vadeli ödemelerde yüzde 1,60 faiz,

2.     25-36 Aylık vadeli ödemelerde yüzde 1,61 faiz,

3.     37-48 Aylık vadeli ödemelerde yüzde 1,63 faiz uygulanmaktadır.

 

VAKIFBANK Kredisi Nasıl Alınır?

BORÇLARLA TEK TEK UĞRAŞMAYIN. BORÇ TRANSFER KREDİSİ KULLANIN.
Vakıfbank Borç Transfer Kredisi

Vakıfbank, sadece kredi kartı borcu için kapatma kredisi veriyor. Tek borç için kredi kullandırmasına rağmen bu ürününü de hakkıyla bizlere sunuyor. Öncelikler 18 ay vade ile 20 bin TL’ ye kadar kredi veriyor. Yüzde 1,40 faiz oranı uyguluyor. Peki bunun iyi tarafı ne diye soracak olursanız. İsterseniz ödemelere 3 ay sonra başlayıp mali durumunuzu biraz düzeltebiliyorsunuz. Maaşınıza alacağınız zammınıza uygun olarak değişken taksit imkanlarından da faydalanabiliyorsunuz.

 

- Bir önceki yazımız olan ODEABANK'TAN İDDİALI KREDİLER başlıklı makalemizde Bank Audi SAL, Odeabank ve Odeabank krediler hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

Furkan Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *

Yorumlar

 1. tuğçe

  Merhabalar benim 3 bankaya borcum var toplam 38 bin faizle 50 bin yapıyor. Yasal takibe gitmiş bile olabilirim durumlar kötü odea banka hepsini bi bankaya toplayıp ödemek istiyorum dedim. Fakat mümkün olmadı. Ayrı ayrı yapılandırma yapılıyor ne hikmetse tek banka kabul etmiyor e haliyle bende odeyemedim öyle gidiyor bakalım nereye kadar gidecek. Eğer bende yapabiliyorsam bana bir yardım eder misiniz?

 2. Ramazan

  Merhaba ramazan ben benim 3 bankaya borcum var ama bankalar bana kredi vermiyor acaba bu borç kredisi cikarmi bana borçları kapatmak için.

 3. engin salıh yaglıdere

  vakıp banka borcum var avukatlık kişiler bu borc transferinsen faydalanırmı

  • tax

   Engin Bey, her türlü kredi işlemlerinde bankalar, kredi talep edenin mali durumunu ve kredi notunu dikkate alır. Bazen bankalar kredi vermek için şartları esnetebiliyorlar. Borç transfer kredileri için söz konusu bankalara gidip durumunuzu anlatın. Avukatlık yada sicili kötü olanlar için ” https://www.ekodurum.com/2018-bozuk-sicille-kredi-nasil-alinir/ ” yazımızı okuyabilirsiniz.

 4. Nejat Bütün

  Merhaba Benim Vakıfbank da devam eden tüketici kredileri var.Ayrıca 3 bankada kredi kartı borcum var.Birde banka kartları borcum var.kara listede değilim.hić nakit almaksızın almadan borç transferi yapılabilirmi