«
  1. Ana sayfa
  2. Bankacılık
  3. Bonus Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bonus Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bonus Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Garanti Bankası Bonus Kart avantajları

Türkiye’nin en geçerli kredi kartlarından birisi olan Bonus Kart, Garanti Bankası tarafından geliştirilen ve sunulan hizmettir. Şuan farklı bankalardan da Bonus özellikli kredi kartı alınabiliyor olmasına rağmen, en büyük avantajlar şuan Garanti Bankası üzerinden alınan na sunulmaktadır. Kredi kartına sahip olan kişiler, sadece alışverişlerden puan kazanmayacak, kredi kartları ile yapacakları alışverişlerinde de daha fazla taksit imkanından faydalanabilecektir. Ayrıca, alışveriş yapılan kurum sizlere taksit imkanı sunmuyor olsa bile, Garanti Bankası müşteri hizmetleri ile irtibat kurduktan sonra yapacağınız alışverişlerde, tek çekim alışverişlerinize bile taksit yapma şansı sizlere sunulmaktadır. Şuan Bonus kredi kartı kullanan kişiler, bu ayrıcalıklardan eksiksiz olarak faydalanmaktadır. Eğer sizler henüz bu karta sahip değilseniz, Bonus kredi kartı başvurusu için aşağıdaki yöntemleri uygulayabilirsiniz.

Bonus Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

  • Banka şubeleri
  • Garanti Bankası internet şubesi
  • Mobil bankacılık uygulaması
  • Garanti Bankası müşteri hizmetleri
  • Garanti Bankası ATM noktaları

Yukarıdaki yöntemlerden birisini seçerek sizler de anında kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz. Başvuru yapacağınızda eğer banka şubelerini tercih edecekseniz, sizlerden gelir belgesi talebi sunulabilmektedir. Bundan dolayı kart başvurunuzun daha hızlı bir şekilde gerçekleştirilmesi adına, doğrudan dijital yollardan başvurunuzu tamamlamanız daha uygun olacaktır. İnternet ortamından ya da ATM üzerinden yapacağınız başvurularda, sizlere 10 dakika içerisinde başvuru sonucunuz bildirilecektir. ATM üzerinden yapılan başvurularda kişilerin adres bilgisi alınamadığından dolayı, onaylanan başvuru sonrasında bankanın müşteri hizmetleri tarafından adres bilgilerinin alınabilmesi için sizlere telefon ile iletişim kurulacaktır.

Neler?

Bonus kredi kartı başvurusu yapan kişilerde aranan bir takım kriterler bulunmaktadır. Eğer bankanın maaş müşterisi olacaksanız, doğrudan maaş hesabı açtırırken Bonus kredi kartı sahibi olabilmek için başvurunuzu yapabiliyorsunuz. Sonrasında yapılacak başvurularda aranan kriterlere baktığımızda ilk sırayı çalışma süresi ve kredi notu almaktadır. İlk defa sigortalı olarak bir işte çalışacak olan kişilerin başvurularının ilk seferde onaylanmaması ya da düşük bir limit belirlenmesi olası bir durumdur. Ancak, 3 aylık süre sonrasında başvurulara olumlu sonuç alınması ve limit arttırılması mümkündür. Diğer kriterler ise banka sicili, gelir durumu ve toplam bankalara olan borç durumudur.

- Bir önceki yazımız olan Garanti Bankası Avans Hesap Nedir? Nasıl Açılır? başlıklı makalemizde Garanti Bankası Avans Hesap Başvuru Kanalları, Garanti Bankası Avans Hesap Faizi Ne Kadar? ve Kredi Kartı Yerine Garanti Bankası Avans Hesap hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

Furkan Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *