«
  1. Ana sayfa
  2. Ekonomi Haberleri
  3. Böcek İlaçlama Şirketi

Böcek İlaçlama Şirketi

Böcek İlaçlama Şirketi

Profesyonel, çevre dostu, hesaplı ve hızlı olma ilkelerini prensip edinmiş olan firmamız 1999 yılındanberi siz değerli müşterilerimize en kaliteli şekilde hizmet vermektedir.Promer İlaçlama yaptığı ilaçlamalarda insana ve doğaya zararsız ilaçlar kullanarak çevreye karşı güvenli ama böcek, haşere ve kemirgenlere karşı %100 etkilidir. Promer ilaçlamanın müşterilerine karşı benimsediği diğer bir ilkesi ise uygun böcek ilaçlama fiyat ilkesidir.

Etkili ve güçlü olmasınıyılların verdiği bilgi ve tecrübesinden alan, her daim müşteri dostu olan, müşterisinin problemini hızlı ve güvenilir bir şekilde ortadan kaldırmak isteyen firmamız yıllardır kendini yenileyen anlayışıyla müşterilerine hizmet veren bir kuruluştur . Kuruluşundan bugüne kadar profesyonel olmayı en önemli ilkesi saymış, yaptığı her işte %100 müşteri memnuniyeti hedeflemiştir. Profesyonel ekibimiz, eğitimlerini tamamlamış ve alanlarında sertifikalı, uzman kişilerden oluşmaktadır. Yıl içerisinde kalite açısından gerçekleştirmeleri gereken bütün sağlık ve ilaçlama eğitimlerini eksiksiz tamamlamaktadırlar.

Her yıl yeni teknolojileri ve yenilikleri takip eden firmamız her daim müşterisinin en iyi hizmeti almasını sağlamaktadır.Haşere ve kemirgenler insanları rahatsız etmelerinin yanı sıra, insanların sağlıkları için ciddi hastalık riskleri oluşturur. Promer ilaçlamanın sunduğu profesyonel böcek ilaçlama hizmetiyle artık böyle bir problem sorun olmaktan çıkmıştır. Kalite ve kesin çözümü benimseyen firmamız yıllardır bu alanda müşterilerine hizmet vermektedir. Böcek ilaçlama servis bölgelerimiz oldukça geniştir. İstanbul konumunda bir çok yerde hizmetimiz bulunmaktadır.

Yıllardan aldığı tecrübeyi hızlı ve güvenilir bir şekilde uygulamaktadır. Sağlık Bakanlığı ruhsat sahibi olan Promer ilaçlama şirketi dünya çapındaki hizmetlerini yedi gün, yirmi dört saat tüm müşterilerine sunmaktadır.Müşteri memnuniyetini, sürekli geliştirmeyi, kaliteyi, ekip çalışmasını, sosyal sorumluluğu,profesyonel yönetim anlayışını, teknolojik gelişmeleri ve paylaşımı esas alan bir anlayışla sektöre liderbir firma olmayı kendine hedef olarak belirlemiş ve bu yönde çalışmalar yapmayı kendine vizyon edinmiş olan firmamız böcek ilaçlama denilince akla gelen ilk firmalardandır . Promer İlaçlama olarak bütün haşerelere karşı son teknolojiyle müdahale eder durumda olanfirmamız, hemen hemen her şekilde, haşere ve kemirgenlerle mücadeleyi kusursuz bir şekilde yapmaktadır. Zengin referanslarımızın, bizden bu hizmeti almanız konusunda sizleri ikna edeceğini düşünüyoruz.

- Bir önceki yazımız olan Instagram Hesabınızı Nasıl Daha İyi Kullanabilirsiniz? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Cevap Yaz

Furkan Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *