Ana sayfa / BANKACILIK / BKM Express Para İsteme! Bayramda Uzaktaki Akrabadan Harçlık İsteyin!

BKM Express Para İsteme! Bayramda Uzaktaki Akrabadan Harçlık İsteyin!

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Uzaktan Mobil Para İsteme

BKM Express bu bayramda da yine ağızları açık bırakan bir hamleye imza attı. Öyle ki, bayramda hemen herkesin derdi harçlık istemek olduğu için uzaktaki akrabalara ulaşamamak tamamen kriz haline geliyor. Yapılan bir uygulama özelliği sayesinde, uzaktaki akrabadan mobil harçlık isteme hayal olmaktan çıkıyor. BKM Express sizlerin de bildiği üzere birçok farklı firma ile anlaşma yapan geniş bir ödeme seçeneği olarak karşımıza çıkıyor. Bu uygulama sayesinde hem para isteme gibi bayramları daha da şenlendiren özellikleri kullanabilirsiniz, hem de indirimli hizmetlerden doyasıya faydalanabilirsiniz. İçeriğimizin detaylarına geçmeden, yaşanan güzel Kurban Bayramı günlerinde tüm okurlarımızın bayramını kutlarız. Şimdi BKM Express para isteme özelliğini anlatalım.

BKM Express İle Nasıl Para İstenir? Harçlık Nasıl İstenir?

BKM Express para isteme özelliği oldukça kolay bir kullanıma sahiptir. Bu özelliği kullanabilmek için android veya iOS işletim sistemli cihazlarınıza BKM Express mobil uygulamasını indirmeniz gerekiyor. Hemen uygulama marketler üzerinden bu işlemi yapın. Sonrasında BKM Express para isteme işlemini yapmak için aşağıdaki adımları takip edin.

  • Uygulamayı mobil cihazınıza indirdikten sonra açın.
  • Ana menüye erişin ve “Para Transferi” menüsüne geçin.
  • Buradaki seçenekler arasından “iste” butonuna tıklayın.
  • Sonrasında para istediğiniz kişinin BKM Express bilgilerini girin.
  • Son olarak talep ettiğiniz tutarı da yazın ve isteği gönderin.

Bu sayede BKM kimliği belli olan birine direkt olarak harçlık isteme talebinde bulunabilirsiniz. BKM Express harçlık isteme konusunda zirveyi temsil eden bir uygulama haline geldi. Ayrıca bu isteği mesaj uygulamaları üzerinden de paylaşabilirsiniz.

BKM Express Para İste Özelliği ile Harçlık İsterken 50 TL Kazanın!

BKM Express para isteme özelliği sayesinde, en uzakta olan akrabanızdan bile istediğiniz zaman para alabilirsiniz. Ayrıca bu uygulamanın bizlere sunduğu bu kadarla da sınırlı değil. BKM Express bayram kampanyası adı altında binlere hitap eden bir özelliği duyurdu. Bayram süresinde, harçlık isteyen her 10. Kişiye sistem bir sonraki alışverişinde kullanması üzerine 50 TL hediye çeki verecek. Mobil harçlık isteme dönemi başlıyor!

- Bir önceki yazımız olan Ziraat Bankası Bankkart Combo Kart Seçme! başlıklı makalemizde Bankkart Combo, Bankkart Combo POS ve Combo kart seçimi hakkında bilgiler verilmektedir.


Benzer Yazılar

Hafta Sonu Havale Yapılır Mı?

İçindekiler1 Hafta Sonu Havale Yapılır Mı?1.1 Hafta Sonu Havale Yapılır Mı 20191.2 Hafta Sonu EFT …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir