«
 1. Ana sayfa
 2. Krediler
 3. Bedelli Askerlik Kredisi Veren Bankalar Hangileri? Bedelli Askerlik İçin Kredi!

Bedelli Askerlik Kredisi Veren Bankalar Hangileri? Bedelli Askerlik İçin Kredi!

Bedelli Askerlik Kredisi Veren Bankalar Hangileri? Bedelli Askerlik İçin Kredi!

Bedelli askerlik için kredi çekmek fikri hemen her bedelli isteyen gencin aklında bulunmaktadır. Hükumet tarafından yapılan son düzenlemelere göre, atlatılan seçim döneminin ayrıcalığı olarak karşımıza çıkan için alternatif arayanların sayısı giderek artmaya devam ediyor. Sosyal medya gündemine damga vuran bedelli askerlik için araç satan vatandaşların tavırlarına istinaden, bankalarda kendi çaplarında önlem almaya başladılar. arasında Türkiye’nin önde gelen ekonomi kuruluşları da yer alıyor. Bedelli askerlik 26 yaş sınırıyla birlikte, 20.000 TL karşılığında vatandaşların hizmetine sunulacak. Bu şekilde askerlik görevini yerine getirmek isteyenlere ise bankalardan kredi veriliyor. Bu konuda herhangi bir kısıtlama veya yasak bulunmuyor. Bankalar ise işi fırsata çevirip, mevcut ihtiyaç kredilerini değerlendirmek maksadıyla bedelli bekleyen kişilere veriyorlar. Dilerseniz bedelli askerlik kredisi verenler arasında yer alan birkaç bankaya göz atalım.

Hangi Bankalar Bedelli Askerlik Kredisi Verir? Bedelli Kredisi Verenlerin Listesi!

Bedelli askerlik için kredi veren bankalar listesine önden bir göz atalım. Sonrasında ne gibi durumlar var, bir de değerlendirmesini yapalım. İşte bedelli kredisi veren bankaların tam listesi burada:

 • İş Bankası bedelli askerlik kredisi (bedelli kredi)
  • Mevcut ihtiyaç kredilerinden veriyor.
  • Güncel bayram kredilerini kullanabilirsiniz.
 • Gar anti Bankası bedelli askerlik kredisi (askerlik kredisi)
  • 3-48 ay vadeli,
  • 000-20.000 TL aralıklı tutar seçeneği,
  • %2,04 faiz oranı
 • İNG Bankası bedelli askerlik kredisi (3 ay ertelemeli bedelli yapanlara kredi)
  • 3-48 ay vadeli,
  • %1,84 faizli ancak kişi uygun olmalıdır (kredi notu ve maaş),
  • 500 TL tutarına yakın sigorta masrafı
 • Yapı Kredi bankası bedelli askerlik kredisi (bedelli asker kredisi)
  • %2,02-%2,12 aralığında faiz oranı,
  • 48 ay vadeli seçenekler,
  • Sigorta zorunlu.

Yukarıda bedelli askerlik yapmak isteyenlere yönelik olarak bankaların sunduğu kredileri listeledik. Burada başvuru esnasında illa ki bedelli yapacak olan kişinin krediyi üstlenmesi gerekmiyor. Birinci dereceden akrabası da bu süreçte kredi çekebilir. faizleri mevcut ihtiyaç kredisi faizlerinden de yüksek. Bu nedenle nakit olmaması durumunda kredi çekilmesini önermiyoruz. İhtiyacın farkına varan Bankalar, faizler ile kazanç elde etmeyi hedefliyor.

Bedelli Askerlik Kredisi Çekmek Mantıklı Mı?

Bedelli için kredi çekmek fikri şu dönemin en garip yaklaşımlarından birisidir. Güncel olarak yükselen kredi faizlerine eklenen fırsatçı bankacılık ilkeler, bedelli askerlik için çekilmesi muhtemel kredilerin uçmasına neden olmuş durumda. Bu neden yüksek faizlerin ödenecek olması ve masrafın mevcut hizmeti aşıyor olması, bedelli askerlik kredisi çekmemeniz durumunda sizi uyarıyor. Nakit karşılanması durumunda daha büyük olanaklar sağlanabilir. Buna ek olarak illa ki kredi çekmek istiyorsanız ve ailenizde krediyi üstlenecek birisi varsa, bu kredilere ek olarak bedelli için bayram kredisi fırsatlarına da bakabilirsiniz. Sonuç olarak ihtiyaç kredilerinin statüsünde bulunan bayram kredileri için herhangi bir harcama yönü sınırlaması bulunmuyor. Bayram kredisi faizleri nispeten bunlara göre daha da uygun.

- Bir önceki yazımız olan Denizbank Cep Telefonu Kredisi Nasıl alınır? başlıklı makalemizde cep telefonu kredi başvurusu, Denizbank cep telefonu kredi başvuru ve Denizbank şubesi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

Furkan Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *