«
  1. Ana sayfa
  2. Bankacılık
  3. Bayram Krediniz 3 Ay Erteleme İmkanı İle QNB Finansbank’tan

Bayram Krediniz 3 Ay Erteleme İmkanı İle QNB Finansbank’tan

Özel günlerde daha çok nakit ihtiyacı olan müşterilerine QNB Finansbank ,kurban bayramı için güzel imkanlar sağlıyor.

Bayram Krediniz 3 Ay Erteleme İmkanı İle QNB Finansbank’tan

Bayram Krediniz 3 Ay Erteleme İmkanı İle QNB Finansbank’tan

Özel günlerde daha çok nakit ihtiyacı olan müşterilerine QNB Finansbank ,kurban bayramı için tercih etmesi kolay faiz oranlı ve 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi imkanını sunuyor.
QNB Finansbank’ın 60 aya ulaşan vade seçenekleri ile günlük 15 TL’den başlayan taksitlerle 15 bin TL bayrama özel imkan sağladığı ihtiyaç kredisinden yararlanmak isteyen vatandaşlar tercih etmek isterse bu kredileri ödemeye 3 ay sonra başlama seçeneğini kullanabiliyor.

17 Temmuz – 7 Ağustos tarihleri arasında imkan sunulan kampanyadan yararlanmak isteyen QNB Finansbank müşterileri internet veya cep şubelerinden başvurularını gerçekleştirebilir. QNB Finansbank müşterisi olmayan vatandaşlarımız ise T.C. kimlik numaralarını SMS olarak 5030’a göndererek, QNB Finansbank şubelerini ziyaret ederek ya da www.qnbfinansbank.com adresini ziyaret edip bu imkandan yararlanabilirler.

- Bir önceki yazımız olan UniCredit'de 10 Bin Kişi İşten Çıkarılma Tehlikesinde başlıklı makalemizde UniCredit'de 10 Bin Kişi İşten Çıkarılma Tehlikesinde hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

Haber Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *