«
  1. Ana sayfa
  2. Krediler
  3. Bankaya Gitmeden Kredi Almak Mümkün Mü?

Bankaya Gitmeden Kredi Almak Mümkün Mü?

Bankaya Gitmeden Kredi Almak Mümkün Mü?

Bankaya Gitmeden Kredi Almak İçin Ne Yapmalı!

Bankaya gitmeden kredi almak isteyenler için oldukça kıymetli bir içerik hazırladık. Kredi çekmek günümüzde eskiye nazaran çok daha kolay bir hal aldı. Günümüz teknolojik olanakları sayesinde hiç zorlanmadan kolayca kredi çekebilirsiniz. Bu süreçte eskiden sizlere banka şubelerinde görev yapan memurlar yardımcı oluyordu. Sonrasında ise bu düzene belli dokunuşlar yapılarak yılları kapsayan bir süreçle bankacılık teknolojik alanlara taşındı. Bu dev değişim elbette ki hemen bir anda bir sihirli değnek ile olmadı. Uzun süreli uğraşlar,, geride bırakılan saldırılar ve sonucunda gelen başarı ile bankacılık işlemlerinin tamamen bilgisayar ortamına taşınması sağlandı. Şubeye gitmeden hesaba yatan kredi fikride değişen bankacılık alışkanlıklarının ortaya koyduğu bir eylemdir. Aksine takiben halen banka şubelerinden de kredi çekebilirsiniz. Ancak oturduğunuz yerden onayladığınız hizmet sözleşmeleri ile bu kredileri direkt olarak hesabınıza alabilirsiniz. Dilerseniz güncel olarak bu hizmeti hangi bankaların sunduğuna genel hatlarıyla bakalım.

Bankaya Gitmeden

Şubeden kredi veren bankalar arasında büyük markalar da yer alıyor. Aslına bakılırsa günümüzde mobil bankacılık uygulaması olmayan banka kalmadı. Ön başvuru ile tüm bankaların kredilerine telefonunuzu kullanarak başvuru yapabilirsiniz. Bunların birçoğu ön başvuru olarak geçecektir. Bu onay alınması sonrasında banka müşteri temsilcisinin sizinle iletişime geçmesi sonrasında banka şubesine gitmenizi gerektiren bir durumdur. için ise bankaların “anında kredi” kampanyalarını takip etmeniz gerekmektedir. Güncel olarak bu kampanyaları barındıran bankaların listesi aşağıda yer alıyor. İşte şubeden, uğraştırmadan kredi veren o bankalar:

  • İş Bankası
  • İNG Bankası
  • Akbank
  • Garanti
  • Halkbank
  • En Para

Bunların dışında değişik koşulları taşıyan bankaları da bulabilirsiniz. Ancak en kolay şartlara sahip olan krediler bu bankalarda bulunuyor.

Şubeye Gitmeden Kredi Almanın Zararı Var Mıdır?

Şubeye gitmeden kredi almak isteyenlerin karşılaşacağı tek sorun, araştırma yapmadıkları için farklı banka hizmetlerini öğrenemezler. Bu gibi başvurularda internet üzerinden bile olsa birkaç farklı bankayı araştırın. Bu araştırdığınız bankalar arasında menfaatleriniz doğrultusunda seçim yapın.

- Bir önceki yazımız olan SMS İle Tarım Kredisi Almak İsteyenler Denizbank'a başlıklı makalemizde Denizbank tarım kredisi ve tarım kredisi faizleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

Furkan Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *