Ana sayfa / EKONOMİ / BANKA KREDİSİ KULLANMADAN EV SAHİBİ OLUNABİLİR Mİ?

BANKA KREDİSİ KULLANMADAN EV SAHİBİ OLUNABİLİR Mİ?

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Para biriktirerek ev sahibi olmak oldukça zor. Birikmiş paranız varsa bile birikimlerinizi farklı şekillerde değerlendirmek isteyebilirsiniz. Her halükarda ev sahibi olup, içinde otururken ödeme yapmak daha uygun. Bu durumda tabii ki yolumuz yine bankalara ve onların kredi ürünlerine düşüyor. Daha önce yayımladığımız yazılarda bu tür ürünlere değinmiştik.

Bazı sebeplerden dolayı banka kredisi kullanamıyorsunuz yada kullanmak istemiyorsunuz. Bu durumda, “Banka Kredisi Kullanmadan Ev Sahibi Olunabilir mi?” sorusu akla geliyor. Evet, bunun için yaygın iki yöntem var. Bu yöntemler ileride dahada çoğalabilir. Sistemin özünde, birey dayanışması ve basit anlamda arkadaşlarınızla aranızda yaptığınız altın günü mantığı var.

EMİNEVİM İLE NASIL EV SAHİBİ OLUNUR?

Eminevim

25 yıldan fazla süredir, Eminevim (bağlantıyı tıklayın )90 bin insanı otomobil ve ev sahibi yaptı. Bu sistemde hedef, düşük bütçeyle ve faiz ödemeden ev sahibi yapmak. Ödeyeceğiniz taksitleri, ara ödeme ve peşinatı kendi bütçenize uygun olarak belirleyebiliyorsunuz. Türkiye’nin her yerinde ev sahibi olabilirsiniz.

EMİNEVİMİN AVANTAJLARI NELER?

  • Ödemelerinizi 120 ay da sıkılmadan ödeyebilirsiniz.
  • Yinede ödemekte zorlanırsanız, altı aya kadar taksit dondurma işlemi yapabilirsiniz.
  • Aynı sürede banka kredisi kullanırsanız, çektiğiniz paranın yaklaşık yüzde 60′ ı kadar da faiz ödersiniz. Eminevim’de böyle bir masraf yok.

FUZULEV SİSTEMİ İLE NASIL EV SAHİBİ OLUNUR?

Fuzulev

Fuzulev (bağlantıyı tıklayın), 1992 yılında otomotiv sektöründe faaliyet göstermeye başladı. Kısa sürede emlak sektöründe de hizmet vermeye başladı.

  • Başakşehir’de; Fuzulkent Bizimevler, Kent Neriva, Olimpa AVM ve Olimpa Park Evleri, OlimpaRezidans, Evila, Kent Ariva,
  • Kartal’da; SerraparkKonutları,
  • Kağıthane’de; Meva Evleri

 

Projeleri ile bir çok aileyi ev ve işyeri sahibi yaptı. Fuzulev sisteminde gruplar oluşturuluyor. Bu gruplar arasında çekilişle ev sahibi oluyorsunuz. Eğer çekilişte şansınız yok ise en son siz ev sahibi olursanız zarara uğramıyorsunuz. Çünkü Fuzulev tarafından kira yardımı alıyorsunuz.

PEKİ İÇİNDE BULUNDUĞUM GRUP DAĞILDIĞINDA NE OLACAK?

Bu durumda Fuzulev devreye giriyor. Sizin durumunuzda bir değişiklik olmadan evinize aynı şartlarda sahip olabiliyorsunuz. Fuzulev, ev sahibi yaptığı kişilerin evlerine ipotek ve rehin koyarak, henüz ev sahibi olmayanların haklarını koruyor.

Banka Kredisi Kullanmadan Ev Sahibi Olunabilir mi? sorusuna iki seçenekte cevap vermeye çalıştık. Anlattığımız sistemi uygulayan firmalar arttıkça oluşan rekabet ile daha cazip uygulamalar olacağına inanıyoruz.

- Bir önceki yazımız olan ARJANTİN'İN İLGİ ÇEKİCİ PARALARI başlıklı makalemizde Arjantin Pezosu, ARJANTİN'İN İLGİ ÇEKİCİ PARALARI ve Federico Sturzenegger hakkında bilgiler verilmektedir.


Benzer Yazılar

İCRA TAKİBİ ALT SINIRI VAR MIDIR? 2019

İçindekiler1 İCRA TAKİBİ NASIL OLUR?2 İCRA TAKİBİ BAŞLATMA SINIRI VAR MIDIR?3 İCRA TAKİBİ NE KADAR …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir