«
  1. Ana sayfa
  2. Krediler
  3. Banka Dışında Para Bulunabilecek Yerler

Banka Dışında Para Bulunabilecek Yerler

Banka Dışında Para Bulunabilecek Yerler

Yaşamamız en çok ihtiyaç duyduğumuz şeylerden biri de hiç şüphe yok ki paradır. Bu durum ister istemez pek çok kişinin para bulmakta güçlük çekmesine neden olmaktadır. Ancak günümüzde para bulmak son derece zor olmakta ve milyonlarca kişi yaşamakta olduğu maddi sıkıntıları çözmek amacı ile “nereden para bulabilirim?” diye merak etmektedir. Aslında bu konuda akla gelen ilk çözüm yolu bankalar olsa da adı geçen yerlerin uygulamakta olduğu kredi notu ve finansal sicil sistemi söz konusu yerlerden hizmet almayı zorlaştırmaktadır. Bu sebepten dolayı aslında cevabı aranmakta olan soru “” konusudur.

Bankalar Kredi Vermiyor Nereden Para Bulabilirim?

Ülkemizde borç para bulmak deyince aklımıza gelen ilk hatta tek çözüm yolu bankalardır. Ancak son derece farklı yol ve yöntemler ile maddi sıkıntımızı çözmek mümkün olmaktadır. Bu yüzden “kredi çıkmıyor nasıl para bulabilirim?” diyen kişilere sunulacak pek çok farklı seçenek mevcut olmaktadır. Bugünkü yazımızda anlatacağımız yöntem ise “EVKUR kredisi”dir.

Belki de ismini ilk kez duymuş olduğunuz bu sistem bankalardan kredi alamadığı için parasal olarak sıkışmış olan kişilerin sıklıkla başvurmuş olduğu yöntemler arasında ilk sıralarda gelmektedir.  Bu sebepten dolayı da detaylarını anlatmakta fayda vardır.

EVKUR Kredisi Nedir?

Söz konusu olan bu sistem genel olarak faturalı hatta kredi uygulamasına benzemektedir. Hepimizin de bildiği üzere EVKUR mağazalarında kredi kartı talep etmeksizin elden taksit ile ürünler satılmakta ve bahsi geçen bu ürünler arasında cep telefonu, dizüstü bilgisayar gibi cihazlar da yer almaktadır. Bu aşamada sizin yapmanız gereken ise adı geçen yerden bu tarz bir cihaz satın almaktır. Daha sonra ise almış olduğunuz sıfır ürünü satarak nakde çevirmelisiniz. Bu sayede elinize talep ettiğiniz tutarda nakit para geçecektir.

Ancak bilmeniz gereken detaylar arasında söz konusu mağazada yer alan cihazların piyasaya kıyasla bir nebze daha pahalı olduğudur. Bunun yanı sıra yine almış olduğunuz ürünü nispeten daha ucuza satacağınız için burada da bir zarar söz konusu olacaktır. Ancak anlatılmakta olan bu zarar bankalardan kredi aldığınız zaman ödeyeceğiniz faizden daha fazla olmayacaktır. Bu yüzden bu konu ile alakalı kaygılanmanıza gerek yoktur.

EVKUR Kredisi Nasıl Alınır?

Tüm bu bilgiler dahilinde yapmanız gereken tek şey kendinize en yakın bir EVKUR şubesine gitmek ve oradan ihtiyacınızı giderecek tutarda ve kolayca satabileceğiniz bir cihaz almaktır. Daha sonra bu cihazı elden çıkarak nakde çevirebilirsiniz. Ödemesini ise tıpkı banka kredisi öder gibi taksit taksit yapabilirsiniz. Üstelik dilediğiniz kadar cihaz alarak ihtiyaçlarınızı bile karşılama olanağı yakalayabilirsiniz.

- Bir önceki yazımız olan En Kolay Kredi Veren Bankalar başlıklı makalemizde Cazip Seçenekli Krediler, En çok tercih edilen bankalar ve En Kolay Kredi Veren Bankalar hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

Furkan Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *