«
 1. Ana sayfa
 2. Bankacılık
 3. AVRUPA’NIN EN YENİLİKÇİ BANKASI YAPI KREDİ

AVRUPA’NIN EN YENİLİKÇİ BANKASI YAPI KREDİ

AVRUPA'NIN EN YENİLİKÇİ BANKASI YAPI KREDİ

, Finans dergisi ‘ın verdiği beş büyük ödülü almaya hak kazandı.

 1. Avrupa ’nın En Yenilikçi Dijital Bankası
 2. Avrupa ’nın En İyi Entegre Kurumsal Bankası
 3. Avrupa ’nın En İyi Kurumsal Site Tasarımı
 4. Türkiye ’nin En İyi Dijital Bankası
 5. Türkiye ’nin En İyi Kurumsal Dijital Bankası

Yapı Kredi ‘ nin CEO ‘su Fail Açıkalın; Yatırım için ayrılan bütçenin yüzde 71 ‘inin teknoloji alanında kullanılmasının, bu başarıda etkili olduğunu söyledi. Haziran ayı itibariyle her beş dijital bankacılık müşterisinden dördünün müşterisi olduğunu da belirtti. Bu sayede Yapı Kredi Mobil ve İnternet Bankacılık kredi ürünleri dikkat çekici fırsatlar sunuyor.

Yapı Kredi İnternet ve Mobil Bankacılık Kredi Ürünleri.

Şubeye gitmeden, Yapı Kredi İnternet şubesi yada mobil İnternet üzerinden kredinizi kullanabilirsiniz. İhtiyaçlarınızı belirleyip her an kredi başvurusu yapabilirsiniz. Krediniz onaylandığında, hafta sonu bile olsa hesabınıza yatar. 48 aylık taksitler halinde geri ödemenizi yaparsınız. Kredi başvuru miktarı en az 1.000 TL ve en fazla 10.000 TL olabilir. Bu miktarlar arasında yaptığınız kredi başvurusu aynı gün içerisinde değerlendirilerek telefonunuza kısa mesajla gönderilir. İnternet ve mobil şubelerine giriş yapıp krediler bölümünde de sonucu takip edebilirsiniz. Krediniz öderken, ödeme talimatı vererek ödeme aksaklığı yaşamazsınız. Kredinize istediğiniz zaman ara ödeme yapabilir yada istediğiniz zaman kapatabilirsiniz.

Kredime Nasıl Başvurabilirim?

 1. Öncelikle Yapı Kredi Bireysel İnternet yada Mobil İnternet üyesi olmalısınız.
 2. Bundan sonra şifreniz ile,  internet bankacılığı dünyasına adım atıp haftanın her günü ve her saati kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.
 3. İnternet şubesinden, krediler yada başvurular sekmesinden kredi başvurunuzu yapabilirsiniz.

Kredimi Nasıl Kullanabilirim?

Yapı Kredi Bankası Mobil ve İnternet Şubelerinden yaptığınız kredi başvurusunun onaylanması halinde, krediler menüsünde bireysel kredi başvuru ve kullanımı bölümüne giderek kredinizi hafta tatili de olsa kullanabilirsiniz.

Esnaf ve KOBİ Müşterilerine Özel, Kredi Ödemenize 2018 ‘de Başlayın!

Yapı Kredi Bankası, Kasım sonuna kadar kullanılacak Esnaf ve KOBİ kredilerine, geri ödeme kolaylığı sağlıyor. Bu kredilerin geri ödemesi, müşterinin talebiyle 2018 Ocak ayında başlatılabiliyor. KOBİ ve Esnaf müşterilerinin, sene sonunda yaşadıkları maddi sıkıntıyı rahatlatmak için geri ödemeyi seneye erteleyebiliyorsunuz.

- Bir önceki yazımız olan Halkbank İnternet Şubesi Avantajları Nelerdir? başlıklı makalemizde Bireysel müşteriler ve Halkbank İnternet Şubesi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

Furkan Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *