«
  1. Ana sayfa
  2. Bankacılık
  3. Anında İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar 2017

Anında İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar 2017

Anında İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar 2017

Kişilerin gelir durumları göz önünde bulundurularak hazırlanan ve bankalara en çok başvurunun yapıldığı kredi paketleri arasında yer alan ihtiyaç kredilerinde, bankaların birbiri ile olan rekabeti sonucunda çok özel fırsatlar ortaya çıkmıştır. Kişilerin ihtiyaçlarının türü ne olursa olsun banka kredisi ile karşılanabilmesi ve kolaylıkla da ödenebilmesi amacıyla geliştirilen ihtiyaç kredisi paketlerinde, artık gelir belgeniz olmadan ve banka şubelerine bile gitmenize gerek kalmadan ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. Anında ihtiyaç kredisi olarak da belirteceğimiz bu hizmetler, belirli bankalar tarafından sizlere sunulmaktadır.

Anında ihtiyaç kredisi hizmetleri bulunan ve kişilerin zahmete girmeden kredi kullanabilmelerini sağlayan bankaları şu şekilde sıralayabiliriz.

  1. Aktifbank
  2. QNB Finansbank
  3. Yapı ve Kredi Bankası
  4. Türkiye İş Bankası

Bahsetmiş olduğumuz bankalar, 2017 yılında geliştirmiş olduğu kredi paketleri ile sizlere hizmet sunmaktadır. Krediler hakkındaki detayları da şu alt başlıklar ile ele alabiliriz.

Aktifbank Belgesiz İhtiyaç Kredisi

Aktifbank’ın internet sitesine giriş yaparak bankanın geliştirdiği N Kolay Kredi paketine başvuru yapabilirsiniz. Uygun faiz oranlarından kredi almanızı sağlayan banka, onaylanan kredileri de PTT üzerinden tahsil etmenizi sağlamaktadır. Bundan dolayı şubesi olmayan noktalarda bile kişilerin ihtiyaç kredisi kullanmaları mümkün olmaktadır.Banka şuan %1,45’ten başlayan faiz oranları ve 48 aya kadar vade seçenekleri ile de sizlere hizmet sunmaktadır.

Anında İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar 2017
anında ihtiyaç kredisi

QNB Finansbank Anında İhtiyaç Kredisi

QNB Finansbank müşterilerine yönelik sunulan anında ihtiyaç kredisi hizmetlerinde, en temel şart banka müşterisi olmanızdır. Eğer QNB Finansbank ya da bankanın şubesiz bankacılık hizmeti olan Enpara kullanıcısıysanız 30 bin TL’ye kadar kredi başvurusunda bulunabilir ve şubeye gitmeden hesabınızdan onaylanan kredinizi çekebilirsiniz.

Hem QNB Finansbank hem de Enpara üzerinden sunulan ihtiyaç kredilerinde, değişken faiz oranları bulunmaktadır. Bankanın sunduğu kredilerde faiz oranlarına baktığımızda ise %1,15’ten başlayan faiz oranları olduğunu belirtebiliriz. Söz konusu faiz oranları ise şubesiz bankacılık hizmetlerinde biraz daha yükseliş gösterebilmektedir.

Yapı Kredi Bankası Belgesiz İhtiyaç Kredisi

Yapı Kredi Bankası’ndan herhangi bir vadesiz mevduat, kredili mevduat, kredi veya kredi kartı kullanan kişiler, mobil uygulama ve internet bankacılığı hesapları üzerinden 10 bin TL’ye kadar koşulsuz kredi başvurusunda bulunabilirler. Belge şartı bulunmayan kredide, onaylanan miktarlar kişilerin vadesiz mevduat hesaplarına yatırılacaktır. Eğer vadesiz mevduat hesapları yoksa da banka şubesine giderek kimlikleri ile birlikte onaylanan kredilerini teslim alabilirler.

Türkiye İş Bankası Gelir Belgesiz İhtiyaç Kredisi

İş Bankası müşterilerine yönelik geliştirilen anında ihtiyaç kredisi paketinden, hem düzenli geliri olan hem de bankadan hizmet alan tüm bireyler faydalanabilmektedir. Banka müşterilerine yönelik geliştirilen kredi paketinde %1,20’den başlayan faiz oranları, 48 aylık vade seçenekleri ve 25 bin TL’ye kadar başvurular kabul etmektedir. Kişilerin bu koşullar ile kredi kullanabilmelerinde temel şart ise, kredi notlarının 1450 ve üzerinde olmasıdır. Buna ek olarak banka sicillerinde de bir cezanın bulunmaması gerekecektir. Eğer bu şartlar tamamlanıyorsa, İşCep mobil bankacılık uygulaması ya da internet bankacılığı hesabınızdan başvuru yapabilirsiniz.

Cepte TEB Anında İhtiyaç Kredisi

Türk Ekonomi Bankası (TEB) tarafından şubesiz bankacılık hizmeti olarak geliştirilen Cepte TEB, kullanıcılara bilindiği gibi masrafsız bankacılık alanında hizmetler sunmaktadır. Aynı zamanda kredi ve kredi kartı alanında da hizmet sunan banka, belge şartı olmadan ve anında teslim olacak şekilde kredi almak isteyen kişilere de hizmet sunmaktadır. Türk Ekonomi Bankası tarafından sunulan kredi paketinden faydalandığınızda %1,45’ten başlayan faiz oranları ile 48 aya kadar kredi alabilirsiniz. Bankaların genelinde olduğu gibi, yine kredi notu ve banka sicilinizin sorunsuz olması gerekmektedir.

- Bir önceki yazımız olan İLK EMEKLİ MAAŞINA YAPI KREDİ'DEN 450 TL başlıklı makalemizde emekli maaşı ve emekliye bonus hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

Furkan Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *