«
  1. Ana sayfa
  2. Bankacılık
  3. Ana sponsoru Yapı Kredi olan Dijital Liderlik Zirvesi

Ana sponsoru Yapı Kredi olan Dijital Liderlik Zirvesi

Ana sponsorluğu Yapkı Kredi olan Dijital Liderlik Zirvesi'nde geleceğin liderleri buluşuyor.

Ana sponsoru Yapı Kredi olan Dijital Liderlik Zirvesi

Ana sponsoru Yapı Kredi olan Dijital Liderlik Zirvesi

Ana sponsoru Yapı Kredi olan Dijital Liderlik Zirvesi’nde geleceğin liderleri buluşuyor.

Dijital Liderlik Zirvesi, Yapı Kredi temel sponsorluğu altında dijital dünya ihtiyaçları, yaratıcı , yenilik konusunda teşvikleyici önderlikli oluşu ile bugün öğrendiğimiz konseptlerin, geleceğimiz iş dünyasında farklılığı hakkında bir gösterim sunmak amacıyla dünya çapındaki konuşmacılarla bir araya getirecek.

Aktivitenin konuşanları içerisinde Yapı Kredi İnsan Kaynakları ve Organizasyon Yönetiminden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Hakan Alp; Yazar, Konuşmacı ve Girişimci James Taylor;Satalia Pazarlama Direktörü Adam West ve Avrupa Koçluk ve Mentorluk Konseyi Dünya Başkanı Dr. Rıza Kadılar bulunuyor.

Dijital Liderlik Zirvesi’nde; gelecek dönem önderlerinin yeteneklerini sergilemek, yetenek proseslerini yeni iş gücüne göre yönetmek, geleceğe bugünden ışık tutmak için birçok kişi Dijital Liderlik Zirvesi’nde toplanmayı hedefliyor.

- Bir önceki yazımız olan Bankacılık sektöründe mevduat gittikçe azalıyor başlıklı makalemizde Bankacılık sektöründe mevduat gittikçe azalıyor hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

Haber Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *