«
  1. Ana sayfa
  2. Krediler
  3. Aktifbank Emekli Kredisi Koşulları

Aktifbank Emekli Kredisi Koşulları

Aktifbank Emekli Kredisi Koşulları

Ülkemizde en alt gelir gruplarından biri de emeklilerdir. Bu kişiler sık sık nakit para problemi yaşamakta ve bu sıkıntıyı çözmek için de bankalardan kredi almak istemektedirler. Özellikle bankaların kredi kampanyaları bu kişiler için son derece büyük avantaj sağlamaktadır. Bahsi geçen bu kredi kampanyaları kapsamında en çok dikkat çekenlerden biri ise olmaktadır. Ülkemizin en köklü kurumlarından biri PTT ortaklığı ile gerçekleştirilmekte olan bu kampanyaya adı da verilmektedir.

Eğer siz de bahsi geçmekte olan bu kredisinden faydalanmak istiyorsanız aşağıda belirtilmekte olan detaylara göz gezdirmeli ve bundan sonra Aktifbank kredi başvurusu yapma kararı vermelisiniz.

PTT Aktifbank Emekli Kredisi

Söz konusu olan bu emekli kredisi kampanyasından faydalanmak istiyorsanız ön koşul emekli maaşınızı PTT’ den almaktır. Başka bir deyiş ile adı geçen bu krediyi yalnızca emekli maaşını PTT’ den alan kişiler alabilmektedir. Bilinmesi gereken diğer konular ise şunlardır;

  1. Bahsi geçen bu kredi kampanyası kapsamında alabileceğiniz en yüksek tutarlı kredi 60 bin Türk Lirası tutarındadır.
  2. Vade süresi ise tamamen sizin tercihinize bağlı olmak üzere en az 3 ay, en çok da 48 olarak tespit edilmiştir.
  3. Kredi kampanyaları kapsamında en çok merak edilen konu genellikle faiz oranları olmaktadır. Bu kredinin faiz oranı ise % 1.99 olarak belirlenmiştir.
  4. Bilmeniz gereken bir diğer detay ise söz konusu bankanın kredi verirken bir de kredi tahsis ücreti talep ediyor olmasıdır. Bu ücret alınacak kredinin tutarına göre farklılık göstermektedir.
  5. Bu kredi yalnızca emekli maaşını PTT’ den alan kişilere verildiği için ekstradan kefil ya da ipotek edilmek üzere mal talep etmemektedir.
  6. Yine bu sebepten dolayı PTT emekli kredisi başvurusu yapma aşamasında sizden evrak olarak yalnızca nüfus cüzdanınız talep edilmektedir. Bununla herhangi bir Aktifbank şubesine ya da PTT iş yerine giderek yalnızca başvuru formunu doldurmanız yeterli olacaktır.

Detayları anlatılmakta olan bu kredi ile ilgili merak ettiğiniz konular ise yedi gün yirmi dört saat PTT çağrı merkezi numarası olan 444 1 788 hattını arayabilir ya da 0850 724 30 50 hattını arayabilirsiniz.

- Bir önceki yazımız olan Albaraka İhtiyaç Kredisi Özellikleri 2018! başlıklı makalemizde Albaraka İhtiyaç Kredisi ve Albaraka kredi başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

Furkan Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *