Ana sayfa / KREDİLER / Akbank Maaş Müşterilerine İhtiyaç Kredisi!

Akbank Maaş Müşterilerine İhtiyaç Kredisi!

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Akbank maaş müşterilerine ihtiyaç kredisi fırsatı banka bünyesinde yer almaktadır. Çalıştığı yerin maaşını Akbank bünyesinden alanlar için çok büyük fırsatlar bulunuyor. Maaşınızı Akbank bünyesinden almanız durumunda çok uygun faizli kredilerden faydalanabilirsiniz. Akbank maaş alanlara özel ihtiyaç kredisi bünyesinde piyasanın en uygun kredi olanağını sunmaktadır. Gerek sağladığı sosyal haklar, gerekse de yine kredi bünyesinde yer alan faiz oranları gündemin en iyi kredisi olmayı fazlasıyla hak ediyor. Emekli olup, yine maaşını Akbank bünyesinden alanlarda bu kampanyadan faydalanabilirler. Eğer mevcut maaşınızı Akbank bünyesinden almak istiyorsanız, bu durumda bu gibi ayrıcalıklı fırsatlardan yararlanmak için şubelere başvurmanız yeterli olacaktır. Herhangi bir sorun çıkmaksızın, sizlerin maaşı Akbank bünyesine taşınacaktır. Akbank en uygun ihtiyaç kredisi ile gündemde yer almaya devam ediyor. Dilerseniz bu krediye daha yakından bakalım.

Akbank Maaş Müşterilerine İhtiyaç Kredisi Faiz Oranı %1,14!

Akbank’tan maaş alanlara özel kredi bünyesinde taksit sayısına ve tutara bağlı olarak değişken faiz oranları uygulanmaktadır. Bu faiz oranları tamamen kişinin talepleri doğrultusunda şekillenmektedir. Ayrıca banka ile daha önce problem yaşamamış olmanız, buna bağlı olarak da kredi notunuzun yüksek olması hükmünde kredi çekmeniz çok daha kolay bir süreçten ibaret olacaktır. Akbank maaş müşterilerine ihtiyaç kredisi özellikleri şu şekildedir:

  • 48 aya kadar vade olanağı,
  • En az 3 ay vade seçeneği sunulur,
  • Sigorta bedeli zorunlu ödenek olarak belirtilmektedir,
  • 000 TL kredi için faiz oranı %1,14 olarak belirlenmiştir.
  • 000 TL kredi için faiz oranı %1,25 olarak belirlenmiştir.
  • 000 TL ile 20.000 TL arasında kalan tutarlar için ise %1,30 faiz uygulaması yapılmaktadır.

%1,60 ile %2 arasında seyreden ihtiyaç kredisi faiz oranları arasında maaş alan müşterilerine çok büyük bir kampanya sunan Akbank, güncel verilere göre en uygun ihtiyaç kredisini sunuyor. Siz de maaş alıyorsanız ve maaş hesabınız Akbank bünyesinde yer alıyorsa hemen bu kredi kampanyası sonlanmadan başvuru yapın.

Akbank Maaş Müşterilerine Özel İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Akbank maaş müşterileri için özel olarak oluşturulan bu kredi fırsatı için başvuru yapabileceğiniz tek bir kanal bulunmaktadır. Bu krediden faydalanmak için sadece Akbank şubeleri üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Akbank Direkt mobil uygulamasından yapılan maaş alana özel kredi başvurusunda normal kredi faizleri uygulanacaktır.

- Bir önceki yazımız olan Denizbank Cep Telefonu Kredisi Nasıl alınır? başlıklı makalemizde cep telefonu kredi başvurusu, Denizbank cep telefonu kredi başvuru ve Denizbank şubesi hakkında bilgiler verilmektedir.


Benzer Yazılar

Kredi Kartını Nakde Çevirme Yöntemleri

İçindekiler1 Kredi Kartını Nakde Çevirme Yöntemleri1.1 Kredi Kartını Nakde Çevirme 20191.2 Kredi Kartını Nakde Çeviren …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir