«
  1. Ana sayfa
  2. Bankacılık
  3. Akbank Kredi Kartları Özellikleri

Akbank Kredi Kartları Özellikleri

Akbank Kredi Kartları Özellikleri

Her bankanın kendine özgü bir kredi kartı, bu kredi kartlarının da kendine göre özellikleri bulunmaktadır. Akbank ise kredi kartı ve bankacılık ürünleri açısından çok sık tercih edilen bankalar arasında yer almaktadır. Bunun sebeplerinden birisi de kredi kartı çeşitliliğidir. Bu bankaya ait kredi kartları pek çok avantaj sunarken, kullanıcıların puan biriktirmesine ve alışveriş yapmasına da olanak sağlamaktadır. Axess kredi kartı ile adını duyuran Akbank, farklı kredi kartı seçenekleri ile de ön plana çıkmaktadır. Sıklıkla tercih edilen Akbank kredi kartları özellikleri ise aşağıda detaylı bir şekilde yer almaktadır.

Akbank Kredi Kartları

Axess

Akbank’ın ilk kredi kartı olarak bilinen Axess, Türkiye genelinde pek çok kişi tarafından kullanılmaktadır. olan bu kart, chip para özelliği ile bilinmektedir. Pek çok kişinin alışverişlerine olanak sağlayan Axess aracılığı ile puan biriktirmek ve bu puanlar ile de alışveriş yapabilmek mümkün olmaktadır. Klasik, Gold ve Platinum seçenekleri olan bu kart, limit açısından da kullanıcıları memnun etmektedir. Elbette kart limitleri kişilerin bankalar ile olan ilişkilerine göre farklılık göstermektedir.

Wings

Akbank kredi kartları özellikleri arasında en değerli kartlardan biri de Wings karttır. Bu kart sayesinde kişiler mil puan biriktirebilmekte ve istedikleri yere uçak bileti alabilmektedir. Kart aracılığı ile nakit avans ya da taksitli nakit avans işlemi de gerçekleştirebilmek mümkün olmaktadır. Kullanıcılara aidatlı olarak sunulan Wings için kullanıcılar yıllık olarak belli bir tutar ödemektedir.

Free

Akbank kredi kartları özellikleri açısından değerlendirildiğinde yine kullanıcılara avantaj sağlayan kartlardan biri de Free karttır. Bu kart için kullanıcılar yıllık kart aidatı ödemesi gerçekleştirmemektedir. Bu nedenle de pek çok kişi bu kartı tercih etmektedir. Taksştli nakit avansa ya da nakit avans konusunda çok fazla avantajı olmasa da kullanıcıları memnun etmektedir.

, ve tek bir limit üzerinden harcama yapma imkanı sunmaktadır. Ortak limitli olan bu kartların birinden harcama yapıldığı takdirde diğerinin limiti de azalmaktadır. Her kartın kullanıcıya avantajı farklı olduğundan dolayı banka 3 kartı da kullanıcılara sunmaktadır.

- Bir önceki yazımız olan Şekerbank Hasat Kart Ödeme Vadesi başlıklı makalemizde Şekerbank hasat kart kredi başvurusu, Şekerbank hasat kart kullanıcıları ve Şekerbank Hasat Kartı Başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

Furkan Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *