«
  1. Ana sayfa
  2. Krediler
  3. Akbank İhtiyaç Kredileri ve Kredi Şartları

Akbank İhtiyaç Kredileri ve Kredi Şartları

Akbank İhtiyaç Kredileri ve Kredi Şartları

Akbank İhtiyaç Kredileri ile tüm ihtiyaçlarınızı kolaylıkla karşılamanız mümkündür. İhtiyaç kredisi ile bireyler günlük yaşam ihtiyaçlarını karşılayarak ve nakit akışını dengede tutabilmektedir. Akbank uygun faiz oranları ve ödeme avantajları ile ihtiyaç kredisi konusunda müşterilerine oldukça yardımcı olmaktadır. Akbank İhtiyaç Kredileri, smart telefonunuzu ve bilgisayarınızı değiştirme imkânı verebilir ya da eğitim ihtiyaçlarının kısa süreli karşılanmasını mümkün hale getirir. Kısa vadeli nakit ihtiyaçları doğrultusunda esnafı, çalışanı ve öğrencisi ihtiyaç kredisinden faydalanabilir. Uygun ihtiyaç kredisi yaz ayların tatil planlarının da gerçekleştirmesini olanaklı hale getirir.

Akbank İhtiyaç Kredileri Başvuru Koşulları

Akbank ihtiyaç kredilerinden faydalanabilmek için 18 yaşın üstünde olmak gerekmektedir. 18 yaşın üzerinde olan ve risk grubunda yer almayan herkes kredi seçeneklerinden faydalanabilmektedir. Kredilerin olumlu sonuçlanması açısından ise kredi notu oldukça etkilidir. Eğer ki kredi notunuz yüksekse banka başvurunuza anında olumlu yanıt verecektir. Akbank ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak ise oldukça kolaydır. Kimlik belgesi, adres beyanı ve gelir belgenizle yaptığınız başvurular değerlendirme sürecine alınır ve sonu 2 iş günü içerisinde tarafınıza bildirilir. Öte yandan gelir belgeniz ve kredi notunuz doğrultusunda miktar talep etmek de kredi onaylanma ihtimalini yükseltir. Ayrıca ihtiyaç kredisi başvurularında üst limit söz konusu değildir.

Akbank ihtiyaç kredisi ‘ne başvurmanın birkaç yolu bulunur. En hızlı cevap ise cepbank ve internet şubeden yapılan başvurulara verilmektedir. Cep bankacılığından direkt kredi ile yapılan başvurular eğer onaylanırsa para anında cebinize aktarılır. Böylelikle oldukça hızlı bir şekilde para ihtiyacınızı karşılamış olursunuz. Kredi başvurusunun onaylanması ise kredi notu çerçevesinde belirlenmektedir. Kredi başvurusu ayrıca telefon bankacılığı ile de yapılmaktadır. 0850 222 25 25 no’lu telefon numarasını arayarak kredi başvurusu yapılır ve onaylanma süreci beklenir. Akbank ihtiyaç kredisi başvuru yöntemleri arasında SMS ‘de bulunmaktadır. SMS ile yapılan başvurularda ön onay işlemi gerçekleşir. Daha sonra şubeye giderek kredi başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Kredi başvurusu şubelere gidilerek ve gerekli belgeler doldurularak da yapılmaktadır. Bu yöntem diğerlerine göre daha uzun sürmesine rağmen onay alma şansı daha yüksektir.

- Bir önceki yazımız olan Kuveyt Türk Taşıt Kredisi Şartları ve Faiz Oranları başlıklı makalemizde Kuveyt Türk İkinci El Taşıt Kredisi ve Kuveyt Türk Taşıt Kredisi Faiz Oranları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

Furkan Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *