«
  1. Ana sayfa
  2. Bankacılık
  3. Akbank Hızlı Para Nedir? Nasıl Başvurulur?

Akbank Hızlı Para Nedir? Nasıl Başvurulur?

Akbank Hızlı Para Nedir? Nasıl Başvurulur?

Sürekli teknolojiye ayak uyduran ve müşterisine en iyi hizmeti vermeye çalışan duruşuyla bildiğimiz Akbank, şimdi de Akbank reklamları ile gündeme gelmeye başladı. Akbank, mobil bankacılıkta gösterdiği kusursuz hizmetler ile oldukça çok müşteri kazandı. Müşterilerine her gün biraz daha yenilik sunarak nakit ihtiyaçları konusunda yardım etmeye devam ediyor.

Hızlı Para Nedir?

Hızlı para olarak tanıtılan bu yeni hizmeti ile müşterilerine, Akbank ATM ve BTM’lerinde nakit çekme imkanı tanıdı. Vade seçenekleri oldukça uygun olan bu nakit çekme tarzı, müşterinin ihtiyacını en kısa sürede karşılayabilmesi için geliştirilmiştir. Hızlı para ile nakit çekebilmeniz için Akbank’ın kredi kartı sahibi bir müşterisi olmanız gerekmektedir. Akbank kredi kartınızı kullanarak, taksitli nakit avans çekmek olarak da tanımlayabileceğiniz bu işleme hızlı para adını verilmiştir.

Nasıl Hızlı Para Alınır?

Hızlı olarak çektiğiniz nakit, her ay kredi kartı ekstresine yansıtılır. Yani hızlı olarak çekip ihtiyacınızı anında karşıladığınız, cebinizi de kendinizi de kısa sürede rahatlattığınız hizmetten yararlandıktan sonra, geri ödemesini kredi kartınızın ekstresine yansımış olan tutar ile yaparsınız. Bu hizmetten yararlanabilmek için Axess, Exi26, Business Kat ve Biz Kart sahibi olmalısınız. Axess ve saydığımız diğer kartlardan herhangi birinin sahibi iseniz siz değerli müşterilerine özel geliştirilmiş olan hizmeti kullanabilirsiniz. Akbank hızlı para, gerçekten adı gibi çok hızlı bir nakit avans alma yöntemidir.Hızlı para ile nakit avans almadan önce bu hizmetin, göze almanız gereken bazı özellikleri vardır. Bunların en önemlisi, çektiğiniz miktarın üzerine her gün aylık 3,26 faiz oranıyla günlük faiz uygulanacak olmasıdır.

Akbank Hızlı Para Nedir? Nasıl Başvurulur?
Akbank hızlı para

Yani her nakit avansta olduğu gibi aldığınız kadar para vermezsiniz. Ancak hızlı da olsa her türlü bankadan para almadan önce faiz şartlarını iyi değerlendirmelisiniz. Geri ödeme yapamadığınız takdirde, sahip olduğunuz kredi kartının da borçları birikecek ve hiç hoş olamayan sonuçlar doğurabilecektir.

Akbank Hızlı Para Özellikleri

  • Müşterisinin nakit ihtiyacını en hızlı şekilde karşılayacak olan bu hizmet ile vade seçenekleri de oldukça uygun belirlenmiştir.
  • Akbank hizmet dahilin de en alt limit olarak 500 Türk lirasını üst limit olarak da 20.000 Türk lirası gibi acil ihtiyaçlarınız için oldukça geniş imkanlar tanımaktadır.
  • Bu nakit avans hatta kredi türü için Akbank, iki ile dokuz ay arasında değişen vade koşulları ile oldukça uygun yıllık %2,02 gibi bir faiz oranı belirlemiştir.

Hızlı Para Başvurusu Nasıl Yapılır

Akbank’ın resmi internet sitesinden Axess’lilere özel, Hızlı Para bölümünü seçtiğinizde karşınıza çıkacak olan çok kısa bir başvuru formu vardır. Bu başvuru formunda, Akbank direkt şifrenizi bilmeniz gerekmektedir.

Eğer Akbank direkt şifrenizi bilmiyorsanız ya da şifrenizi daha önce aldığınız halde o an unuttuysanız direkt şifresini almak için yine internet sitesini kullanın. Akbank direkt şifresi, kartınıza yani özel olarak çıkartılan bir şifredir. Şifreniz kartınızı bu tarz başvurularda ve Akbank internet sitesinden yapılacak herhangi bir işlemde kartı tanıtmak adına kullanacağınız ve kimseyle paylaşmamanız gereken bir şifredir.

Akbank direkt şifreniz ile hızlı para başvuru formunu diğer bilgiler olan cep telefonunuz, Türkiye Cumhuriyeti kimlik numaranızı doğru bir şekilde girerek yapabilirsiniz. Akbank hızlı para başvurusu yapmak da Akbank ile ilgili diğer tüm işlemler gibi oldukça kolay ve teknolojik olacaktır.

- Bir önceki yazımız olan Odeabank Oksijen Hesap Nedir? Nasıl Açtırılır? başlıklı makalemizde odeabank vadeli hesap ve vadeli faiz hesabı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

Furkan Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *