«
  1. Ana sayfa
  2. Krediler
  3. Akbank Direkt Kredi Faiz Oranları ve Başvuru Şartları

Akbank Direkt Kredi Faiz Oranları ve Başvuru Şartları

Akbank Direkt Kredi Faiz Oranları ve Başvuru Şartları

Akbank Direkt Nedir?

Türkiye’de faaliyetlerinin lider bir kurumu olan Akbank, yapmış olduğu çalışmaları Direkt adı altında birleştirmektedir. Bu sayede müşterilerine kolay bir şekilde finansal destek sağlamakta ve kullanıcı dostu tam zamanlı hizmet sunmaktadır. 840 şubesi ile hizmet veren Akbank, gelişen teknoloji ve artan müşteri sayısı nedeni ile bankacılık sektörüne yeni bir stil kazandırmıştır. Dünyada gelişmekte olan teknolojiler, anında kredi ihtiyaçlarını da beraberinde getirmiştir. Akbank Direkt söz konusu teknolojiyi kullanarak hizmet verdiği müşterilerine pratik çözümler sunmaktadır. Eğer iseniz Akbank Direkt ile ihtiyaç duyduğunuz miktar için anında kredi kullanabilir ve hızlı bir şekilde finansal desteğe sahip olabilirsiniz. Ayrıca Akbank Direkt kredi ile kullanmış olduğunuz tutar hesabınıza yatmaktadır. Söz konusu krediye başvuru yapmak için SMS yolu ile talep gönderebilir ve 20 Bin Türk lirasına kadar ihtiyaç duyduğunuz miktara sahip olabilirsiniz. Ayrıca Direkt kredi başvurusu için de herhangi bir Akbank şubesine gitmenize gerek yoktur. Bu başvuruyu internet üzerinden de gerçekleştirebilir ve krediniz onaylandığı an tutarınızı kişisel hesabınızdan kolaylıkla çekebilirsiniz.

Akbank Direkt Kredi Başvurusu

Akbank direkt kredi imkânından yararlanmak için internet üzerinden başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Yapmış olduğunuz başvurular saatler içerisinde değerlendirilmekte ve size geri dönüş sağlanmaktadır. Kredi kullanım tercihinizi belirledikten sonra yapmanız gereke tek şey banka hesabınızı kontrol etmek ve ihtiyaç duyduğunuz nakit tutarını çekip kullanmaktır.

Akbank Direkt kredi ile toplamda 1000 ve 20.000 Türk Lirası arasında olan tutarlar doğrultusunda nakit talebinde bulunabilirsiniz. Ayrıca bu kredinin aylık faiz oranı sadece yüzde 1.65 olarak belirlenmektedir. Çekilen kredinin geri ödemeleri ise, aylık olarak gerçekleştirilmektedir. Yine 32.47 ile 649.39 Türk Lirası arasında olan değerlerde aylık taksitlendirme imkanı sunulmaktadır. Bu kredinin vade farkı ile 1 ay ile 48 ay olarak belirlenmektedir. Ayrıca Akbank direkt kredi teklifinden yararlanmak isteyen bireylerden sadece 100 TL dosya masrafı talep edilmektedir. Müşteri odaklı hizmet veren Akbank, 20.000 Türk Lirası kredi kullanılması için müşterilerine detaylı bilgiler vermektedir. Bu sayede hem bütçenize uygun kredi seçeneklerini öğrenebilir hem de yine size en uygun olan aylık taksitlendirme fırsatlarını inceleyebilirsiniz.

- Bir önceki yazımız olan Kuveyt Türk Taşıt Kredisi Şartları ve Faiz Oranları başlıklı makalemizde Kuveyt Türk İkinci El Taşıt Kredisi ve Kuveyt Türk Taşıt Kredisi Faiz Oranları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

Furkan Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *